12 Листопада, 2021 р., 15:59
На 15 позачерговій сесії Калинівської міської ради 8 скликання депутати міської ради схвалити звернення до жителів Калинівської міської територіальної громади з проханням дотримуватись протиепідемічних заходів.
12 Листопада, 2021 р., 13:29
12 листопада відбулося засідання 15 позачергової сесії Калинівської міської ради 8 скликання. Єдиним питанням, яке розглянули депутатами, було Про внесення змін до бюджету Калинівської міської територіальної громади на 2021 рік.
11 Листопада, 2021 р., 14:56
Головний лікар Калинівської центральної районної лікарні Владислав Головащенко озвучив цифри статистики: скільки хворих на ковід прийняли на стаціонарне лікування у лікарні за 23 дні, скільки серед них було вакцинованих і скільки пацієнтів померло. У лікарні проаналізували кожен випадок, опрацювали дані з 19 жовтня по 10 листопада.
11 Листопада, 2021 р., 13:47
Останні дні сприятливої погоди у Дружелюбівці використовують на повну потужність – тут завершують капітальний ремонт фасаду будинку культури. До роботи взялися працівники старостинського округу, помічники із відділу культури та будівельні бригади міської ради. Усі стараються, щоб якнайшвидше завершити зовнішні ремонтні роботи.
11 Листопада, 2021 р., 12:46
Згідно з розпорядженням Калинівського міського голови 15 позачергова сесія Калинівської міської ради 8 скликання відбудеться 12 листопада 2021 року о 09:00 в залі засідань міської ради.
10 Листопада, 2021 р., 15:18
За інформацією командування військової частини А1119, на території військової частини продовжуються заходи зі знешкодження залишків вибухонебезпечних предметів, які в наслідок надзвичайної ситуації не підлягають транспортуванню.
10 Листопада, 2021 р., 14:32
Продовжуємо рубрику «Онлайн подорож селами Калинівської громади», в якій ми розповідаємо про те чим і як живуть мешканці громади. Тут ви зможете також дізнатися 5 цікавих фактів про кожне село, а ще, багато, багато фото, бо, як кажуть: «Краще один раз побачити, ніж сто разів почути».
10 Листопада, 2021 р., 09:44
-Я не те що інтерв’ю давати не в силі, а вже просто розмовляти важко. Сьогодні на прийом прийшло сорок чотири хворих. Це не враховуючи пацієнтів, які приходили по сертифікати про вакцинацію, - з таких слів розпочалась розмова із лікаркою загальної практики сімейної медицини Калинівської амбулаторії  Оксаною Пастуховою.
09 Листопада, 2021 р., 14:55
Учні та вчителі навчальних закладів Калинівської громади у День української писемності долучилися до загальноукраїнської акції та написали 21-й Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.
09 Листопада, 2021 р., 14:08
У селищі Калинівка ІІ встановили нову автобусну зупинку. Майстри Леонід Костецький та Сергій Радецький для зручності пасажирів вже виклали тротуарну плитку та завершують роботи.