17 Листопада, 2021 р., 16:58
17 листопада у Калинівську ЦРЛ госпіталізували 8 хворих з симптомами коронавірусу, усього у «ковідному» відділенні перебуває 95 хворих, 60 хворих потребують кисневої підтримки.
17 Листопада, 2021 р., 11:53
Наказом Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України від 18.12.2020 р. №375 внесено зміни до Порядку ведення державного обліку водокористування, затвердженого наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 16.03.2015 №78.
17 Листопада, 2021 р., 11:30
17 листопада відбулося засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Калинівської міської ради. Основним питанням, яке розглянули на засіданні комісії,  перехід 18 листопада Калинівської територіальної громади у «червону» зону.
17 Листопада, 2021 р., 08:00
Шановне студентство! Щиро вітаю вас із Міжнародним днем студента.
16 Листопада, 2021 р., 16:02
Четверту чергу водогону розпочали будувати у Глинську. Два екскаватори приступили до робіт, щоб якнайшвидше викопати траншею протяжністю майже п’ять кілометрів.
16 Листопада, 2021 р., 12:16
Сорок шість яблунь, чотирнадцять черешень, п’ятнадцять горіхів висадили працівники дошкільного закладу «Сонечко» с.Райки у своєму садку.
15 Листопада, 2021 р., 15:59
Вересень видався врожайним для учасників театральної студії «Діалог» Калинівського технологічного коледжу. Впродовд одного місяця юні артисти стали володарями гран-прі на онлайн-фестивалі «Дотик серця» м.Дніпро та посіли друге місце на Міжнародному фестивалі естрадного мистецтва «Авангард» м.Харків.
15 Листопада, 2021 р., 14:53
У Калинівській районній лікарні розпочали роботи з утеплення фасаду будівлі інфекційного відділення. Так втілюють у життя ще один переможний проєкт конкурсу Вінницької обласної ради «Комфортні громади».
15 Листопада, 2021 р., 14:19
Працівники дорожніх служб завершили будівництво нової дороги в Уладівському по вулиці Гагаріна. Загальна протяжність асфальтного полотна – майже вісімсот метрів.
13 Листопада, 2021 р., 08:19
У Малих Кутищах завершили будівництво нової дороги з асфальтним покриттям по вулиці Віктора Ліпського. Саме на цій вулиці проживає родина загиблого в АТО нацгвардійця Віктора Ліпського.