A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Калинівська громада
Вінницька область, Калинівський район

Тут ви можете ознайомитись з оголошеннями

Припинення газопостачання!

Калинівська дільниця Хмільницього відділення АТ "Вінницягаз" доводить до Вашого відома, що 12.06.2019р. з 10.00 год., у зв'язку з проведенням ремонтних робіт в мережі систем газопостачання, буде припинено газопостачання мікрорайону Варшиця, а саме: - Пл. Шкільна; - Вул. Заводська;  - Вул. Зарічна; - Вул. Кузнєчна; - Вул Некрасова; - Вул. Островського; - Вул. Сонячна; - Вул. Підгорна; - Вул. Степового; - Вул. Тімірязєва; - Пр. Некрасова; - Пр. Островського. Відновлення газопостачання буде 12.06.2019р. о 17.00год. Безпека постачання газу напряму залежить від належного технічного стану газорозподільних систем. Компанія просить вибачення у споживачів за тимчасові незручності. Після завершення робіт газопостачання буде відновлене.  Прохання до мешканців будинків та квартир перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами, після припинення газопостачання та на момент пуску газу забезпечити доступ працівників газового господарства до газових приладів своїх помешкань.

08:51 10.06.2019

ДО УВАГИ БУХГАЛТЕРІВ!

На Веб-порталі Пенсійного фонду України функціонує кабінет страхувальника, у якому роботодавці мають право отримати інформацію для розрахунку суми виплати за час тимчасової непрацездатності працівника (лікарняні). Первинні дані для розрахунку (страховий стаж та розмір заробітної плати) раніше надавали самі працівники. Для цього вони зверталися до управлінь Пенсійного фонду України за довідками. Тепер процедура отримання необхідних відомостей значно спрощується. Увійти до кабінету роботодавець може через електронний цифровий підпис (ЕЦП). З інструкцією щодо реєстрації на веб-порталі та входу в особистий кабінет за дапомогою ЕЦП можна ознайомитись на сайті portal.pfu.gov.ua в інформаційному полі «Як зареєструватися». У кабінеті можна також переглянути відомості про звітність щодо сплати ЄСВ та багато іншої корисної інформації. Зокрема, роботодавець може бачити зауваження до його звітів і рекомендації щодо усунення неточностей. Шановні роботодавці! Пропонуємо вам скористатися перевагами Веб-порталу Пенсійного фонду України.

08:19 05.06.2019

Відключення водопостачання

Шановні мешканці міста! з 03.06.2019р. по 07.06.2019р. КП "Калинівкаводоканал" планує виконання робіт по заміні аварійної ділянки водопроводу вул. Возз'єднання (місце Українська церква), у зв'язку з цим буде припинена подача води терміном 1-2 дні за адресами: -вул. Возз'єднання 10; 11; 13; 14 -вул. Маяковського 5; 3 -вул. Машинобудівників 1; 2; 3; 5; 6; 9; 10; 13; 20; 21; 22; 24 -вул. Незалежності 54 -Будинок культури машзаводу -ДЮСШ "Авангард" -Кафе "Екватор" -ПТУ №21 -Початкова школа №2 -Приватний сектор та магазини -вул. Незалежності (сторона містечка) -Повністю припинена подача води до завершення будівництва по вул. Макаренка та три приватні будинки вул. Возз'єднання. Після поновлення водопостачання буде короткочасне погіршення якості води (кольоровість) причина порожні труби. КП "Калинівкаводоканал" просить споживачів на цей період здійснити запас води та з розумінням поставитись до незручностей. При виникненні передбачених ситуацій можливе зміщення графіку виконання робіт.

11:16 31.05.2019

Сортування сміття

Відповідно до частини 1п) і ст. 32 Закону України «Про відходи» визначено, що серед заходів щодо обмеження та запобігання негативному впливу відходів на навколишнє природне середовище та здоров’я людини заборонено: з 1 січня 2018 року захоронення неперероблених (необроблених) побутових відходів. Відповідно до цього несортоване сміття на новий полігон прийматись не буде! Старий полігон з 25.05.2019 не функціонує! Шановні мешканці, не забуваємо, щоб ваше сміття прийняли на новій сортувальні станції, його потрібно розсотувати на: пластик, скло і папір, дякуємо за розуміння!

16:35 27.05.2019

Відключення газопостачання с. Прилуцьке

Калинівська дільниця Хмільницького відділення ПАТ «Вінницягаз» доводить до Вашого відома, що у зв’язку з проведенням ремонтних робіт на розподільчих газопроводах від ГРС "Сальник", буде проведено тимчасову зупинку подачі газу з 10:00 год. 28 травня 2019р. буде призупинена подача газу у с. Прилуцьке. Безпека постачання газу напряму залежить від належного технічного стану газорозподільних систем. Компанія просить вибачення у споживачів за тимчасові незручності. Після завершення робіт газопостачання буде відновлене.  Про дату відновлення газопостачання буде повідомлено додатково.  Прохання до мешканців будинків та квартир перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами, після припинення газопостачання та на момент пуску газу забезпечити доступ працівників газового господарства до газових приладів своїх помешкань.

15:17 22.05.2019

Відключення газопостачання

Калинівська дільниця Хмільницького відділення ПАТ «Вінницягаз» доводить до Вашого відома, що у зв’язку з проведенням ремонтних робіт на розподільчих газопроводах від ГРС "Калинівка", буде проведено тимчасову зупинку подачі газу з 9:00 год. 27 травня 2019р. Газопостачання буде припинено до: вул. Українська, вул. Лісова, вул. Волинця, вул. Вінницька, вул. Арсенальна, вул. Сальницька.  Безпека постачання газу напряму залежить від належного технічного стану газорозподільних систем. Компанія просить вибачення у споживачів за тимчасові незручності. Після завершення робіт газопостачання буде відновлене.  Про дату відновлення газопостачання буде повідомлено додатково.  Прохання до мешканців будинків та квартир перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами, після припинення газопостачання та на момент пуску газу забезпечити доступ працівників газового господарства до газових приладів своїх помешкань.

15:16 22.05.2019

Відновлення газопостачання

Калинівська дільниця Хмільницького відділення ПАТ «Вінницягаз» доводить до Вашого відома, що у зв’язку з проведенням ремонтних робіт на розподільчому газопроводі, подача газу в населеному пункті Калинівка ІІ відновиться 21 травня 2019р. о 10,00 год.  Безпека постачання газу напряму залежить від належного технічного стану газорозподільних систем. Компанія просить вибачення у споживачів за тимчасові незручності.  Прохання до мешканців будинків та квартир на момент пуску газу забезпечити доступ працівників газового господарства до газових приладів своїх помешкань.

08:00 21.05.2019

Відключення газопостачання

Калинівська дільниця Хмільницького відділення ПАТ «Вінницягаз» доводить до Вашого відома, що у зв’язку з проведенням ремонтних робіт на розподільчому газопроводі, буде проведено тимчасову зупинку подачі газу в населеному пункті Калинівка ІІ з 10,00 год. 20 травня 2019р. Безпека постачання газу напряму залежить від належного технічного стану газорозподільних систем. Компанія просить вибачення у споживачів за тимчасові незручності. Після завершення робіт газопостачання буде відновлене. Про дату відновлення газопостачання буде повідомлено додатково.  Прохання до мешканців будинків та квартир перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами, після припинення газопостачання та на момент пуску газу забезпечити доступ працівників газового господарства до газових приладів своїх помешкань.

08:00 20.05.2019

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування