Вінницька область, Калинівський район

Тут ви можете ознайомитись з оголошеннями

Звітіи про стратегічну екологічну оцінку проєктів генеральних планів населених пунктів Калинівської об’єднаної територіальної громади

Калинівська міська рада повідомляє про оприлюднення на офіційному веб-сайті міської ради звітів про стратегічну екологічну оцінку проєктів генеральних планів населених пунктів Калинівської об’єднаної територіальної громади, а саме: м. Калинівка, с. Дружелюбівка, с. Прилуцьке, сел. Рівнинне та сел. Калинівка Друга Калинівського району Вінницької області з метою одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськості. Зауваження та пропозиції подавати в Калинівську міську раду в письмовому вигляді на поштову адресу: Вінницька обл., м. Калинівка, вул. В.Нестерчука, 47 чи електронну адресу    sekretar-kl@ukr.net   в термін з 08.11.2019р. по 08.12.2019р. З питань надання інформації щодо стратегічних екологічних оцінок вказаних проєктів містобудівної документації звертатися за телефоном 2-27-09 у відділ містобудування, архітектури та земельних відносин Калинівської міської ради.  Проєкти вказаних генеральних планів не потребують проведення транскордонних консультацій. Орган, що прийматиме рішення про затвердження генеральних планів – Калинівська міська рада.

15:09 07.11.2019

Калинівська міська рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до виконання робіт з експертної грошової оцінки земельної ділянки:

11:45 25.10.2019