A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Калинівська громада
Вінницька область, Калинівський район

Тут ви можете ознайомитись з оголошеннями

Про роботу закладів дошкільної освіти Калинівської міської об’єднаної територіальної громади в літній період 2019 року

         Рішенням виконавчого комітету Калинівської міської ради № 96 від 17.04.2019р. «Про роботу закладів дошкільної освіти Калинівської міської об’єднаної територіальної громади в літній період 2019 року» рекомендовано керівникам закладів дошкільної освіти Калинівської міської об’єднаної територіальної громади організувати проведення санітарно-профілактичних та ремонтних робіт в літній період згідно графіка:

15:21 18.04.2019

СБУ припинила діяльність диверсійно-терористичної групи спецслужб РФ на території нашої держави – Василь Грицак (відео)

Співробітники Служби безпеки України припинили діяльність на території нашої держави диверсійно-терористичної групи спецслужб РФ. Про це на спільному брифінгу з Головним військовим прокурором Анатолієм Матіосом повідомив Голова Служби Василь Грицак.

08:49 18.04.2019

Шановні жителі Калинівського району !

Враховуючи складну соціально-політичну ситуацію в країні, Управління СБУ у Вінницькій області,  за активного сприяння громадськості, продовжує  проводити масштабну роботу, спрямовану на попередження вчинення терористичних та диверсійних актів на території регіону.

16:46 17.04.2019

Флешмоб "Демократія та я"

Починаючи з 2003 року Європейською комісією проводиться Європейський молодіжний тиждень, який спрямований на відзначення та пропагування молодіжної діяльності шляхом проведення заходів у всіх країнах і надає молодим людям популярну та захоплюючу можливість долучитись до політики ЄС, обмінюючись думками та дізнавшись про можливості, які їм надають європейські програми. У 2019 році Європейська Комісія у співпраці з Європейським Парламентом у період з 29 квітня по 5 травня 2019 року організовує Європейський молодіжний тиждень на тему: "Демократія та я". Також, 5 травня, Рада Європи, яка визначає значимість демократичних засад на місцевому та регіональному рівнях, святкуватиме 70 річницю від дня створення організації. З цією метою, Міністерство молоді та спорту у період з 29 квітня по 12 травня 2019 року ініціює проведення низки заходів для молоді в усіх регіонах України, зокрема, проведення у соціальній мережі Інтернет флешмобу на тему "Демократія та я" . Бажаючі можуть долучитись до флешмобу шляхом створення коротких відеороликів за участі представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, інститутів громадського суспільства, установ, що працюють з молоддю, зокрема, молодіжних центрів, зірок спорту та шоу-бізнесу, лідерів думок, інших цікавих осіб із застосуванням хештегів #ДемократіЯ #EYW #70youthCoE, та поширення їх у соціальній мережі Інтернет, зокрема, Facebook/Instagram/YouTube.

10:45 10.04.2019

«Шляхи пошуку партнерів на іноземних ринках та можливості просування продукції»

В рамках виконання плану заходів Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2019 рік, Департаментом міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації 17 квітня 2019 року о 10-00 год. буде проведено семінар на тему: «Шляхи пошуку партнерів на іноземних ринках та можливості просування продукції». Просимо до участі у заході зацікавлених суб’єктів господарювання та осіб відповідальних за економічний розвиток району (міста, ОТГ). Учасники заходу ознайомляться з шляхами налагодження партнерських відносин за кордоном та каналами просування продукції на іноземних ринках, а також отримають практичні консультації та приймуть участь в обговоренні проблемних питань. Місце проведення: м. Вінниця, вул. Соборна, 34, готель «Франція», синій зал, другий поверх. Інформацію щодо участі, просимо надіслати до 10-00 год. 12.04.2019 року на електронну адресу: l.zbigley@vininvest.gov.ua.  Контактні телефони: (0432) 66-11-80; (067)430-69-88; (096)333-74-33; (098)501-95-88.  Реєстрація за посиланням обов’язкова: https://docs.google.com/…/11Jl33zIG122Ys3QSOYOZFVUPO5a…/edit Участь у заході безкоштовна.

10:24 10.04.2019

Питання про реконструкції

На 49 сесії 7 скликання Калинівської міської ради стояло питання з приводу реконструкції Центрального парку біля магазину «Арго», парку поблизу «Агромаш-Калина», і Центральної площі міста.  Якщо з ескізами паркових зон все вирішили, і одноголосно проголосували, то з ескізом Центральної площі міста виникло бурхливе та емоційне обговорення. Деякі депутати були категорично проти, хоча це була звичайна пропозиція від проектанта Юрія Вакули, котрий за власним бажанням виявив ініціативу і безкоштовно намалював центральну площу, яку він бачить у майбутньому, цю пропозицію виніс саме Юрій, за проханням міського голови. Депутати думають, що це «показуха», місто не має потреби у цій реконструкції, і була подана пропозиція ці кошти виділити на реконструкцію водогону, котрий навіть нам не належить і обслуговувати його має Районна рада. Депутат Анатолій Сопін чомусь вирішив, що ціна цієї площі 30млн.грн., звідки такі висновки, не зрозуміло, адже ціну можна назвати лише після того, як буде створений проект і прораховані можливі витрати на нього, це повторювала і головний бухгалтер міськради Гордійчук Валентина Петрівна, так і начальник управління фінансів Гаврилюк Наталя Леонідівна. Так, цифра у 30 млн.грн. звучала, але мова йшла про капітальні видатки на рік, за рахунок котрих відбуваються ремонтні роботи, освітні процеси, витрати на медицину тощо. Тому не варто довіряти прорахункам, котрі роблять люди, які не компетентні у цих питаннях.  До вашої уваги ми прикріпляємо 4 ескізи, котрі були запропоновані і частково затверджені на сесії міської ради, будемо раді почути вашу думку з приводу них, а саме якою ви бачите центральну площу міста.

12:17 29.03.2019

Увага! Вакансія

Калинівська міська рада оголошує набір працівників на Сміттєсортувальну станцію на території полігону твердих побутових відходів, за межами міста Калинівка (поблизу автодороги "Стара Гута - Калинівка - Турбів") на наступні посади: -робітник благоустрою сміттєсортувального комплексу з заробітною платою 7316грн. Інформацію щодо умов, режиму та розміру оплати праці можна отримати за тел.: 2-27-09 2-12-31 067-783-24-42

12:25 27.03.2019

ЗБІР ІДЕЙ ПРОЕКТІВ до Стратегічного плану розвитку Калинівської об’єднаної територіальної громади

В рамках розробки «Стратегії розвитку Калинівської міської об’єднаної територіальної громади до 2020-2030 року» серед представників громади (юридичних та фізичних осіб) оголошується збір пропозицій щодо ідей проектів, які дозволять сформувати План заходів з реалізації Стратегії.

09:03 26.03.2019

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора