Калинівська міська рада
Вінницька область, Хмільницький район

Тут ви можете ознайомитись з оголошеннями

25 Січня, 2022 р., 14:46
За результатами конкурсного  відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до виконання робіт з експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0106 га, що знаходиться за адресою: Вінницька обл., м. Калинівка, вул. Шевченка, 23а.
12 Січня, 2022 р., 10:13
За результатами конкурсного  відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до виконання робіт з експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,05 га, що знаходиться за адресою:
28 Грудня, 2021 р., 10:30
01 січня 2022 року змінюються тарифи на ритуальні послуги, що надаються КП «Благоустрій міста Калинівка».
28 Грудня, 2021 р., 10:28
З 01 січня 2022 року  КП «Благоустрій міста Калинівка» встановив нові тарифи на послуги з поводження з  побутовими відходами для населення житлового фонду, приватного сектору, бюджетних організацій та інших споживачів.
22 Грудня, 2021 р., 14:24
Результати поіменного голосування за посиланням: https://kalynivska-objednana-gromada.gov.ua/docs/1097664/
16 Грудня, 2021 р., 15:08
Калинівська міська рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до виконання робіт з експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0106 га, що знаходиться за адресою: Вінницька обл., м. Калинівка, вул. Шевченка, 23а.
08 Грудня, 2021 р., 12:53
Калинівська міська рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до виконання робіт з експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,05 га, що знаходиться за адресою: Вінницька обл., с. Корделівка, вул. Київська, 61.