Калинівська міська рада
Вінницька область, Хмільницький район

Тут ви можете ознайомитись з оголошеннями

14 Червня, 2022 р., 10:24
З метою проведення громадського обговорення на офіційному сайті Калинівської міської ради за адресою: https://kalynivska-objednana-gromada.gov.ua/ оприлюднена заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Детального плану території для будівництва автозаправного комплексу на території Калинівської міської ради Хмільницького району Вінницької області, за межами населеного пункту, що розроблений на підставі завдання на проєктування, рішення 12 сесії Калинівської міської ради 8 скликання від 22 вересня 2021 року № 2269 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території для будівництва автозаправного комплексу на території Калинівської міської ради Хмільницького району Вінницької області».
12 Травня, 2022 р., 09:00
Калинівська міська рада повідомляє, що з метою визначення параметрів забудови земельних ділянок, на підставі Рішення 12 сесії Калинівської міської ради 8 скликання від 22 вересня 2021 року № 2269 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території для будівництва автозаправного комплексу на території Калинівської міської ради Хмільницького району Вінницької області» розробляється та подається на громадське обговорення Детальний план території для будівництва автозаправного комплексу на території Калинівської міської ради Хмільницького району Вінницької області, за межами населеного пункту, у складі якого розроблені графічні та текстові матеріали, в тому числі розділ «Охорона навколишнього природного середовища» відповідно Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» являється звітом про стратегічну екологічну оцінку.
25 Січня, 2022 р., 14:46
За результатами конкурсного  відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до виконання робіт з експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0106 га, що знаходиться за адресою: Вінницька обл., м. Калинівка, вул. Шевченка, 23а.
12 Січня, 2022 р., 10:13
За результатами конкурсного  відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до виконання робіт з експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,05 га, що знаходиться за адресою:
28 Грудня, 2021 р., 10:30
01 січня 2022 року змінюються тарифи на ритуальні послуги, що надаються КП «Благоустрій міста Калинівка».
28 Грудня, 2021 р., 10:28
З 01 січня 2022 року  КП «Благоустрій міста Калинівка» встановив нові тарифи на послуги з поводження з  побутовими відходами для населення житлового фонду, приватного сектору, бюджетних організацій та інших споживачів.
22 Грудня, 2021 р., 14:24
Результати поіменного голосування за посиланням: https://kalynivska-objednana-gromada.gov.ua/docs/1097664/
16 Грудня, 2021 р., 15:08
Калинівська міська рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до виконання робіт з експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0106 га, що знаходиться за адресою: Вінницька обл., м. Калинівка, вул. Шевченка, 23а.