09 Листопада, 2021 р., 14:08
У селищі Калинівка ІІ встановили нову автобусну зупинку. Майстри Леонід Костецький та Сергій Радецький для зручності пасажирів вже виклали тротуарну плитку та завершують роботи.
09 Листопада, 2021 р., 11:48
У разі виявлення вибухового пристрою або предмета, що за зовнішнім виглядом може бути вибуховим пристроєм необхідно:
09 Листопада, 2021 р., 08:00
Шановні жителі Калинівської громади. Щиросердечно вітаю всіх з Днем української писемності та мови – одним з найважливіших свят України.
09 Листопада, 2021 р., 07:41
Шановні працівники закладів культури, учасники творчих колективів, майстри декоративного мистецтва, всі, хто присвятив своє життя галузі культури.
08 Листопада, 2021 р., 11:25
Зранку, 8 листопада, біля моргу у Калинівській районній лікарні людно. За словами головного лікаря Калинівської ЦРЛ Владислава Головащенка, за два вихідних дні у лікарні від коронавірусу померло п’ятеро пацієнтів (2 жителі Калинівської ТГ, 2 - Погребищанської ТГ, 1 - Козятинської ТГ). Серед них і люди молодого віку, які мали важкі супутні хвороби. Епідемія коронавірусу не відступає.
07 Листопада, 2021 р., 08:00
Шановні працівники соціальної сфери! Від щирого серця вітаю вас з професійним святом.
05 Листопада, 2021 р., 17:29
Каша з гарбуза, лежні з капустою, вареники, запіканка з яблуками, оладки, запечений гарбуз – не кожен медичний заклад годує своїх пацієнтів такими стравами. А в Калинівській центральній районній лікарні ці та інші страви входять в раціон пацієнтів, які перебувають на стаціонарному лікуванні.
05 Листопада, 2021 р., 13:00
П’ятого листопада тридцять три військовослужбовці військової частини 3028 Національної гвардії України склали присягу на вірність українському народові.
05 Листопада, 2021 р., 09:00
За інформацією управління соціального захисту та охорони здоров’я Калинівської міської ради, мешканці Калинівської громади, які отримують пільги у безготівковій формі і які споживали комунальні послуги економно протягом всього опалюваного сезону, по його завершенні можуть отримати готівкою фінальний залишок коштів.
04 Листопада, 2021 р., 15:13
З рішенням виконавчого комітету Калинівської міської ради можна ознайомитися за ПОСИЛАННЯМ.