A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Калинівська громада
Вінницька область, Калинівський район

Новини громади

Новий автомобіль та обладнання для Калинівського міського медичного центру первинної медико-санітарної допомоги

Під час урочистих заходів з нагоди Міжнародного дня волонтера, Дня Збройних Сил України та Дня місцевого самоврядування, які відбулись 5 грудня в Калинівському районному будинку культури, міський голова Анатолій Шамалюк вручив головному лікарю Калинівського міського медичного центру первинної медико-санітарної допомоги Василю Македонському ключі від автомобіля медичної допомоги для Дружелюбівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини загальною вартістю 532 тисячі гривень, який було придбано при співфінансуванні з Калинівською міською радою.

12:13 06.12.2019

Урочисті заходи з нагоди відзначення Міжнародного дня волонтера, Дня Збройних Сил України та Дня місцевого самоврядування

5 грудня в Калинівському районному будинку культури відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення Міжнародного дня волонтера, Дня Збройних Сил України та Дня місцевого самоврядування. У святковій залі зібрались військовослужбовці, волонтери, представники органів місцевого самоврядування, трудових колективів, громадськість та учнівська молодь Калинівської міської об'єднаної територіальної громади.

11:26 06.12.2019

Участь працівників Калинівського міського центру первинної медико-санітарної допомоги у флешмобі «Зроби фото з хусткою»

7 грудня відзначатимуть Всесвітній день Української Хустки. З цієї нагоди триває флешмоб «Зроби фото з хусткою», до якого долучились працівники Калинівського міського центру первинної медико-санітарної допомоги.

14:41 04.12.2019

Зустріч з учнівським самоврядуванням Калинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-гімназії

До Калинівської міської ради завітали члени ради учнівського самоврядування Калинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-гімназії під керівництвом педагога-організатора Людмили Гунько, щоб привітати колектив з Днем місцевого самоврядування, який відзначатиметься 7 грудня. В ході зустрічі відбувся жвавий обмін думками молодих жителів нашої громади Найперше, що потребує молодь, це створення молодіжного центру, як комунікаційного майданчика, де школярі та студенти міста могла б збиратись, обговорювати важливі питання, проводити заходи, знаходити однодумців, продукувати та втілювати свої ідеї.

14:07 04.12.2019

Капітальний ремонт дорожнього покриття вулиць с. Дружелюбівка

В усіх населених пунктах Калинівської міської об'єднаної територіальної громади тривають заходи з розвитку інфраструктури, зокрема ремонту доріг. Так, в цьому році здійснено капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Вишнева (від вул. Центральна до буд. №23) протяжністю 757 м, вул. Абрикосова (протяжність 343 м), вул. Шевченка (від вул. Вишнева до буд. №5) протяжністю 148 м, вул. Садова (протяжність 240 м) в с. Дружелюбівка. Ці вулиці знаходяться в центральній частині села, і на них розташовано багато житлових будинків, що має важливе значення для життєдіяльності їх мешканців. Дорожнє покриття вулиць знаходилось в незадовільному стані, тому потребувало капітального ремонту. В ході ремонтних робіт на всіх вулицях проведено відновлення дорожнього покриття щебеневою сумішшю та відсівом.

10:56 04.12.2019

Навчально-тренувальний збір збірної України з волейболу U-19 до другого раунду чемпіонату Європи

З 1 по 10 грудня на базі Калинівської ДЮСШ "Авангард" триватиме навчально-тренувальний збір збірної України з волейболу U-19 до другого раунду чемпіонату Європи, який відбудеться в квітні 2020 року в Словаччині. Під керівництвом старшого тренера збірної - Юлії Якушевої та тренера Лариси Дуніної тренуються волейболістки з різних міст України та наша землячка, вихованка відділення волейболу Калинівської ДЮСШ «Авангард» - Валерія Якушева. Вже не вперше в нашій спортивній школі юні спортсмени готуються до міжнародних змагань, адже її матеріально-спортивна база відповідає всім вимогам для проведення як навчально-тренувальних занять, так і спортивних змагань різного рівня.

08:14 04.12.2019

Наші волейболистки - переможці чемпіонату ОДЛ з волейболу серед дівчат 2005-2006 р.н.

30.11.-01.12.2019 року на базі Калинівської ДЮСШ «Авангард» проходив  чемпіонат ОДЛ з волейболу серед дівчат 2005-2006 р.н., в якому взяли участь сім команд: МДЮСШ №3 м. Вінниця (2 команди), ДЮСШ м. Хмільник, Жмеринської КМДЮСШ, Жмеринського району, Могилів-Подільської РДЮСШ та Калинівської ДЮСШ «Авангард». 

15:47 02.12.2019

Акція "Ми проти СНІДу"

В рамках проведення заходів до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, члени ради учнівського самоврядування Калинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-гімназії під керівництвом педагога-організатора Людмили Гунько провели акцію "Ми проти СНІДу", головною метою якої було донести до кожного бути небайдужим до цієї проблеми, задуматися над тим, яку серйозну загрозу для життя людей несе ВІЛ - інфекція та СНІД, що поширюються зі швидкістю епідемії. Символом боротьби зі СНІДом є червона стрічка, яка символізує співчуття, підтримку та надію на майбутнє без СНІДу. В ході акції школярі відвідали ряд установ, зокрема: Калинівську міську раду та відділ освіти міської ради, Калинівську центральну районну лікарню, Калинівський відділ поліції ГУНП у Вінницькій області, та почепили виготовлені власноруч символічні червоні стрічки, як символ усвідомлення людьми важливості проблеми СНІДу у всьому світі. 

14:38 02.12.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування