A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Калинівська громада
Вінницька область, Калинівський район

Новини громади

Впорядкування територій міських кладовищ продовжується

Коли у Всесвітній день охорони навколишнього середовища лунають заклики до світової спільноти звернути увагу на проблеми довкілля та зробити певні кроки для покращення його стану, комунальні служби Калинівки щоденно здійснюють ряд заходів, аби зробити довкілля чистішим, а наше місто кращим. Сьогодні працівники КП «Благоустрій міста Калинівка» ліквідовували чисельні несанкціоновані сміттєзвалища на центральному кладовищі та на кладовищі Варшиці. Загалом зібрано та вивезено 19 причепів сміття, серед якого рослинні відходи (гілля, трава, хмиз), будівельне сміття (бетон, надгробки), вінки, штучні квіти, пляшки пластикові та багато іншого, що недобросовісні мешканці громади викидають або вивозять, перетворюючи прилеглі до місць поховань території у сміттєві полігони, навіть не усвідомлюючи, що стихійні сміттєзвалища - це не тільки потворне явище, а й джерело негативного впливу на довкілля, від стану якого залежить здоров’я кожного з нас.

16:29 05.06.2020

Всесвітній день охорони навколишнього середовища

Традиційно Україна, як і увесь світ, 5 червня відзначає Всесвітній день охорони навколишнього середовища. Цей день вважається однією з найважливіших подій екологічного календаря і щорічно святкується в більш ніж 100 країнах світу.

11:33 05.06.2020

Державна прикордонна служба України нагадує, що після в’їзду із-за кордону (окупованих територій) передбачений карантин!

Проводиться температурний скринінг у всіх осіб, які прямують на в’їзд в Україну. Після в’їзду в Україну і громадяни нашої країни, і іноземці в обов’язковому порядку мають проходити 14-денний карантин. Для цього вони мають встановити додаток «Дій вдома», тобто підтвердити своє добровільне рішення на самоізоляцію, або ж у разі невстановлення додатку направляються на обсервацію у заздалегідь визначені обласними (Київською міською) державними адміністраціями місця.

10:06 05.06.2020

Продовжуємо реформу «Нова українська школа»

Відділу освіти Калинівської міської ради надано субвенцію з місцевого бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету у сумі 777 465 грн, яка спрямовується на закупівлю засобів навчання та обладнання, у тому числі комп’ютерного, і сучасних меблів для навчальних кабінетів початкової школи.

17:15 04.06.2020

Встановлено ставки місцевих податків та зборів на території населених пунктів Калинівської міської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік

Відповідно до рішення 60 сесії Калинівської міської ради 7 скликання від 28 травня 2020 року №98 було встановлено ставки місцевих податків та зборів на території населених пунктів Калинівської міської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік.

11:44 04.06.2020

Розміщення запрошень-перепусток для учасників зовнішнього  незалежного оцінювання 2020 року

Сьогодні на інформаційних сторінках учасників зовнішнього  незалежного оцінювання 2020 року буде розміщено запрошення-перепустки, у яких зазначено адреси пунктів тестування і рекомендований проміжок часу, протягом якого учасники мають прибути до пунктів тестування і пройти процедуру допуску.

10:20 04.06.2020

Українська академія лідерства розпочинає вступну кампанію під назвою “Яка твоя суперсила?”

Ми пропонуємо випускникам середніх навчальних закладів віком від 16 до 20 років рік можливостей, аби розкрити свої особливі таланти та здібності. Усе це завдяки власній методиці УАЛ та непересічному досвіду, який молодь може здобути під час навчання в Академії. 

09:00 04.06.2020

Увага, неможливе споживання води!

Калинівське районне Управління ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області повідомляє, що 20.05.2020 року було відібрано проби води із громадських криниць м. Калинівка на мікробіологічні та фізико-хімічні показники в Вінницьку регіональну державну лабораторію Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

16:43 03.06.2020

Поетапне відновлення роботи закладів дошкільної освіти Калинівської міської об’єднаної територіальної громади в умовах адаптивного карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID – 19)

Відновлення роботи закладів дошкільної освіти Калинівської міської об’єднаної територіальної громади в умовах адаптивного карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID – 19) відбувається поетапно з виконанням протиепідемічних заходів, визначених рекомендаціями Міністерства охорони здоров’я та Міністерства освіти і науки України. Наразі, заклади дошкільної освіти громади забезпечені необхідною кількістю засобів індивідуального захисту, антисептиками, термометрами, одноразовими (паперовими) рушничками, дезінфікуючими засобами, на придбання яких з бюджету Калинівської міської ОТГ було виділено кошти в сумі 81 873 грн. Наявні окремі контейнери для нейтралізації та утилізації використаних засобів індивідуального захисту, проведено обстеження якості питної води. В працівників закладів дошкільної освіти: №1, №7, №5, №6 м.Калинівка відібрано аналізи на виявлення антитіл до COVID-19.

15:53 03.06.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування