A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Калинівська громада
Вінницька область, Калинівський район

Новини громади

Як надати допомогу потопаючому?

Володіння прийомами і засобами надання допомоги людині, яка тоне, - винятково важлива спеціальна навичка. Особливо важливо це вміти робити без використання рятувальних засобів (човнів, катерів тощо). У цьому випадку потрібно вміти добре плавати, володіти прийомами надання домедичної допомоги постраждалим, діяти швидко і рішуче. Якщо ви добираєтесь до потопаючого вплав, треба максимально враховувати плин води, вітер, відстань до берега та інше. Наближаючись, намагайтеся заспокоїти і підбадьорити плавця, який втратив сили. Якщо це вдалося, і він може контролювати свої дії, плавець повинен триматися за плечі рятувальника. Якщо ж він не контролює свої дії - поводитися з ним треба жорстко і безцеремонно. Деякі інструкції рекомендують навіть оглушити потопаючого, щоб врятувати його і своє життя.

16:34 03.08.2020

До уваги мешканців Калинівської міської об'єднаної територіальної громади!

Рішення виконавчого комітету №178 «Про затвердження тарифів на розміщення зовнішньої реклами в Калинівській міській об’єднаній територіальній громаді» за посиланням: https://kalynivska-objednana-gromada.gov.ua/docs/426534/

15:49 03.08.2020

Вручення золотих та срібних медалей кращим випускникам загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 м. Калинівка

Завершення 2019/2020 навчального року через карантинні обмеження було нетрадиційним. У школах не лунав останній дзвоник, ЗНО відбувалося за спеціальним протоколом, вручення свідоцтв відбулось теж без урочистостей, без гучного святкування випускного вечора та зустрічі свого першого дорослого світанку… Проте найкращих випускників 11-класів, які отримують свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою та нагороджуються золотими і срібними медалями, вітали 31 липня у школах громади міський голова Анатолій Шамалюк та начальник відділу освіти Калинівської міської ради Леонід Мацера.

15:29 03.08.2020

Ремонтні роботи мереж водопостачання по вул. Незалежності, 23

Сьогодні КП «Калинівкаводоканал» проводить ремонтні роботи по вул. Незалежності у м. Калинівка. Бригада здійснює заміну запірної арматури та водогону, що з’єднує центральний водогін із житловим будинком №23. На вказаній ділянці мережі неодноразово спостерігався витік води, зумовлений проривами водогону через його фактичну зношеність. Ремонт аварійного водогону здійснюється працівниками підприємства спільно із мешканцями будинку, які придбали необхідні матеріали для проведення відповідних ремонтних робіт.

14:26 31.07.2020

Навчання в школах в умовах карантину відповідно до рекомендацій Головного державного санітарного лікаря України

30 липня Міністерство охорони здоров'я України оприлюднило Постанову Головного державного санітарного лікаря щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти. Тимчасові рекомендації розроблено для закладів позашкілля, загальної середньої, фахової передвищої освіти, профтехів і вишів.

12:44 31.07.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування