A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Калинівська громада
Вінницька область, Калинівський район

Новини громади

Весняна обробка хвойних зелених насаджень

Сьогодні багато хто з містян стали свідками обробки хвойних зелених насаджень у місті, що викликало здивування та багато запитань щодо мети цих заходів - невже туї, ялинки та інші кущі теж потребують дезінфекції? Насправді, в зв’язку з підвищенням температури повітря навесні починається пробудження всіх комах та їх активне розмноження. Тому працівники КП «Благоустрій міста Калинівка» обробили всі хвойні насадження спеціальними розчинами від шкідників, щоб рослини були у повній безпеці. Обробка хвої від хвороб та шкідників проводиться планово протягом березня-квітня, що забезпечує високу результативність та захист для молодих насаджень.

21:54 27.03.2020

Дезінфекція міста триває

Аби не допустити поширення коронавірусу в місті працівники КП «Благоустрій міста Калинівка» постійно дезінфікують спеціальним розчином зупинки міського громадського транспорту, лавки, урни, перила та ігрове обладнання дитячого майданчика в парковій зоні.

15:25 27.03.2020

Профілактичні роботи з дезінфекції по вул. Маяковського та вул. Возз'єднання м. Калинівка

Сьогодні профілактичні роботи по дезінфекції тривали по вул. Маяковського та вул. Возз'єднання м. Калинівка. Працівники КП «Житловик» м. Калинівка здійснюють санітарну обробку всіх багатоквартирних будинків, зокрема, вхідних дверей, ручок, домофонів, перил та сходових маршів в під'їздах будинків, а також лавок, урн, дитячих майданчиків та майданчиків для контейнерів з твердими побутовими відходами.  

14:57 27.03.2020

Відзначення нацгвардійців військової частини 3028 Національної гвардії України

Сьогодні міський голова Анатолій Шамалюк завітав у військову частину 3028 НГУ, щоб вручити 11 військовослужбовцям Почесні грамоти Калинівської міської ради та грошові винагороди з нагоди шостої річниці від Дня створення Національної гвардії України. Очільник міста також передав командиру військової частини полковнику Богдану Вакулку грошові винагороди для сімей 9 загиблих нацгвардійців та взяв участь у покладанні квітів до пам'ятного знаку загиблим бійцям військової частини.

12:15 27.03.2020

Допомога тим, хто її потребує під час карантину

На 59 (позачерговій) сесії Калинівської міської ради 7 скликання з бюджету Калинівської міської об’єднаної територіальної громади було виділено кошти в сумі 36 062 грн на придбання продуктових наборів для підтримки під час карантину 146 малозабезпечених багатодітних сімей, сімей, які опинились в складних життєвих обставинах, сімей, в яких виховуються діти-сироти, та діти, позбавлені батьківської опіки та піклування, що проживають на території Калинівської міської ОТГ. Сьогодні продуктові набори (борошно, цукор, олія, крупи макарони) були доставлені всім сім’ям вказаних категорій, які проживають у сел. Калинівка Друга, та частині сімей у м. Калинівка.

16:36 26.03.2020

Санітарна обробка всіх багатоквартирних будинків по вул. Арсенальна м. Калинівка

Сьогодні працівники КП «Житловик» м. Калинівка здійснили санітарну обробку всіх багатоквартирних будинків по вул. Арсенальна м. Калинівка. Дезінфікуючим засобом з миючим ефектом «ДЕЗамін», який є безпечним для людей, оброблено вхідні двері, ручки, домофони, перила та сходові марші в під'їздах будинків, а також лавки, урни та майданчики для контейнерів з твердими побутовими відходами.  

16:31 26.03.2020

Санітарна обрізка та видалення аварійних і сухостійних дерев по вул. М. Грушевського

У різних мікрорайонах Калинівки тривають роботи із санітарної обрізки та видалення аварійних і сухостійних дерев. Сьогодні по вул. М. Грушевського м. Калинівка працівники КП «Благоустрій міста Калинівка» видалили три старих аварійних дерева, які становили загрозу для пішоходів і транспортних засобів, та могли пошкодити лінії електропередач, а також за допомогою автовишки здійснили санітарну обрізку інших дерев на цій території.

16:28 26.03.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування