09 Грудня, 2021 р., 16:34
9 грудня  у Калинівській ЦРЛ на стаціонарному лікуванні перебуває 62 хворих, у 60 з них підтвердили, 1 – з підозрою, у 1 не підтвердили  COVID-19.
09 Грудня, 2021 р., 15:53
Вже стало доброю традицією напередодні новорічних свят готувати подарунки для військовослужбовців, які проходять службу у зоні проведення ООС. Цієї доброї традиції дотримуються й депутати Калинівської міської ради. За ініціативи та підтримки міського голови вони зібрали святковий гостинець для нацгвардійців військової частини 3028.
09 Грудня, 2021 р., 15:15
Ранок 8 грудня почався з неприємного сюрпризу для всіх жителів громади, котрим довелося ожеледицею діставатися до роботи, школи, дитячого садка, в магазин чи інших місць. Ще більше клопотів ожеледиця завдала працівникам комунальних служб.
08 Грудня, 2021 р., 14:56
8 грудня  у  Калинівській ЦРЛ на стаціонарному лікуванні перебуває 69 хворих, у 68 з них підтвердили, у 1 підозра на  COVID-19.
08 Грудня, 2021 р., 14:16
Хоча на вулиці похолодало, але для учнів та вчителів гімназії міста Калинівки холод не страшний, адже днями тут завершили монтаж нового твердопаливного котла. Нове обладнання відразу ж показало свою ефективність – у навчальному закладі стало набагато тепліше.
08 Грудня, 2021 р., 12:00
Діагноз гепатит — уже давно не вирок і українська система охорони здоров’я має великий досвід боротьби з ним. Пацієнти отримують сучасні ліки від гепатиту В і С повністю безоплатно. Такі медикаменти закуповує держава.
08 Грудня, 2021 р., 10:16
Нову дорогу, протяжністю 950 метрів, побудували у Радівці по вулиці Молодіжній.
08 Грудня, 2021 р., 08:52
Незначні опади та зниження температури повітря стали причиною погіршення погодних умов.  Ожеледиця вкрила дороги у Калинівській громаді, тому пішоходам та водіям слід бути обачнішими.