16 Квітня, 2024 р., 08:21
У ніч проти 16 квітня російські окупаційні війська атакували шість областей України ударними безпілотниками. Повітряні сили заявили, що цього разу вдалося збити всі ворожі дрони. Загалом, ворог завдав 16 ракетних та 31 авіаційний удар, здійснив 79 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах.
15 Квітня, 2024 р., 16:35
25 нових дерев’яних ліжок та постільну білизну з ковдрами та подушками для внутрішньо переміщених осіб, що через війну в Україні переїхали до Калинівської громади, передав Хмельницький обласний благодійний фонд «Подільська перлина».
15 Квітня, 2024 р., 16:00
У Корделівці відбулася презентація книги «На межі чотирьох воєводств та трьох губерній: Корделівка та Калинівщина», яку написав доктор історичних наук, професор кафедри міжнародної комунікації та політології Хмельницького національного університету Юрій Земський.
15 Квітня, 2024 р., 12:00
Працівники відділу освіти Калинівської міської ради підтримали Всеукраїнську акцію «Зробимо нашу громаду чистою. Кожен починає з себе». З першим весняним теплом, у березні, вони вийшли на толоку та упорядкували територію біля адмінкорпусу відділу освіти, а також закликали колег підтримати акцію, яка триватиме впродовж двох місяців.
15 Квітня, 2024 р., 11:09
Тридцять протигазів та продукти харчування передала Калинівська міська рада жителям Калинівської громади, які нині боронять рідну землю від російських окупантів. Днями гостинці передали військовим.
15 Квітня, 2024 р., 09:16
Розпочалась активність кліщів. Триває вона по листопад. Кліщі можуть потрапити на людину у будь-який час, до того ж вони є переносниками хвороб.
15 Квітня, 2024 р., 08:02
Протягом минулої доби відбулося 97 бойових зіткнень. Загалом, ворог завдав 2 ракетних та 91 авіаційний удар, здійснив 160 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах.
14 Квітня, 2024 р., 06:44
Протягом минулої доби відбулося 76 бойових зіткнень. Загалом, ворог завдав 1 ракетного та 109 авіаційних ударів, здійснив 115 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах.
13 Квітня, 2024 р., 11:00
Головне управління Держпродспоживслужби в Вінницькій області нагадує кілька правил при купівлі насіння, які дадуть змогу убезпечити споживачів від ризику придбання неякісного насіння.
13 Квітня, 2024 р., 10:00
У межах програми  EU4Business за фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини відбудуться: