Депутати міської ради схвалити звернення до жителів громади з проханням дотримуватись протиепідемічних заходів

Дата: 12.11.2021 15:59

Фото без описуНа 15 позачерговій сесії Калинівської міської ради 8 скликання депутати міської ради схвалити звернення до жителів Калинівської міської територіальної громади з проханням дотримуватись протиепідемічних заходів.

«Депутати Калинівської міської ради звертаються до жителів нашої громади з пересторогою щодо високої захворюваності на COVID-19. Станом на 10 листопада 2021 року в громаді виявлено 566 випадків захворювання. Показник на 100 тисяч населення складає 1006,4, в той час, як по Вінницькій області — 753,3.

У стаціонарі Калинівської лікарні 85 хворих на COVID −19 середньої та важкої ступенів важкості, із них −75 осіб перебувають на кисні.

Тому, просимо вас обов’язково дотримуватись всіх протиепідемічних заходів щодо запобігання виникненню COVID-19 (обмежене відвідування закладів з масовим перебуванням людей, дотримання соціального дистанціювання, обов’язкове правильне носіння маски, миття рук).

Але це в значно меншій мірі захищає вас від захворюваності в порівнянні з профілактичним щепленням проти COVID-19. Щеплення — єдиний обґрунтований, підтверджений засіб профілактики даного захворювання.

Станом на 12 листопада 2021 року в Калинівському міському центрі доступні всі вакцини, наявні в Україні. На території громади працює 12 пунктів щеплювання в кожній амбулаторії ЗПСМ. Всі жителі громади мають можливість отримати щеплення за власним вибором.

Давайте не будемо випробовувати долю, а віднесемося з повною відповідальністю до своїх рідних, близьких — проведемо щеплення та будемо безпечними для оточення.

Висловлюємо щиру вдячність нашим медикам, які щоденно здійснюють подвиг — рятуючи людей від тяжкої хвороби, з розумінням ставляться до потреб пацієнтів, самовіддано виконуючи важку роботу, повертають хворих до життя. Низький вам уклін» — йдеться у звернені.