Інформація для внутрішньо переміщених осіб

Керівний склад Ради з питань внутрішньо переміщених осіб

при Калинівській міській раді

НІКОНЕНКО

Владислав Сергійович

Голова Ради з питань внутрішньо переміщених осіб

при Калинівській міській раді, внутрішньо переміщена особа

ГОРЄЛЬЧЕНКО

Наталя Сергіївна

Заступник голови Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Калинівській міській раді, внутрішньо переміщена особа

24 Квітня, 2024 р., 09:20
Двадцять третього квітня відбулося чергове засідання Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Калинівській міській раді.
24 Квітня, 2024 р., 09:09
Якщо ви належите до однієї з зазначених категорій, – виплати будуть призначені АВТОМАТИЧНО на 6 місяців, заяву подавати НЕ потрібно
08 Квітня, 2024 р., 10:35
Урядом 26 січня 2024 року прийнято постанову Кабінету Міністрів України „Деякі питання соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб та інших вразливих категорій осіб” (далі – Постанова № 94 ) для продовження виплат на проживання ВПО, які найбільше цього потребують.
21 Березня, 2024 р., 09:10
Запрошуємо внутрішньо переміщених осіб 21.03.2024 о 12:00 год. взяти участь у юридичній сесії, що буде організована юристами з питань ВПО Благодійного фонду «Право на захист» у приміщенні Центру надання адміністративних послуг Калинівської міської ради, за адресою: м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 19.
01 Березня, 2024 р., 19:02
📞На Вінниччині працює обласна гаряча лінія з питань соцзахисту «15-26», яка надає безкоштовну консультацію для ВПО, ветеранів та членів їх сімей.
21 Лютого, 2024 р., 10:43
Edopomoha.org - це інноваційний інструмент, призначений для тих, хто шукає якісні відповіді на юридичні питання. Цифрова платформа пропонує повний спектр юридичних послуг абсолютно безкоштовно.
21 Лютого, 2024 р., 10:38
Урядом 19.03.2022р. ухвалено постанову №333 «Про затвердження Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення (перебування) внутрішньо переміщених осіб».
21 Лютого, 2024 р., 10:34
Українці, які були вимушені евакуюватися з регіонів, де ведуться бойові дії, відтепер можуть отримати статус внутрішньо переміщеної особи та подати заявку на виплату державних допомог через додаток «Дія».
21 Лютого, 2024 р., 10:25
Розпорядження міського голови Про створення Ради з питань внутрішньо переміщених осіб