Вінницька область, Калинівський район

Регуляторна діяльність

Проєкт рішення та АРВ "Про затвердження Умов конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування в межах Калинівської міської ОТГ"

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою прийняття пропозицій, зауважень громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів Калинівська міська рада оприлюднює проєкт рішення "Про затвердження Умов конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування в межах Калинівської міської ОТГ"

08:51:52 07.07.2020

Проєкт рішення та АРВ " Про встановлення заборони на території Калинівської міської об’єднаної територіальної громади, продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ре

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою прийняття пропозицій, зауважень громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів Калинівська міська рада оприлюднює проєкт рішення " Про встановлення заборони на території Калинівської міської об’єднаної територіальної громади, продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства)" та Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення Калинівської міської ради «Про встановлення заборону на території Калинівської міської об’єднаної територіальної громади, продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства)"

15:49:30 07.04.2020

Проєкт рішення про затвердження "Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів та додержання тиші  в громадських місцях Калинівської об’єднаної територіальної громади" та АРВ

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою прийняття пропозицій, зауважень громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів Калинівська міська рада оприлюднює проєкт рішення про затвердження "Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів та додержання тиші  в громадських місцях Калинівської об’єднаної територіальної громади" та Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення Калинівської міської ради про затвердження "Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів та додержання тиші  в громадських місцях Калинівської об’єднаної територіальної громади"

14:24:36 01.04.2020

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою прийняття пропозицій, зауважень громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів Калинівська міська рада оприлюднює проєкт рішення «Регламент відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Калинівської міської ради» та Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення Калинівської міської ради «Про затвердження Регламенту відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Калинівської міської ради».

14:04:32 30.03.2020

Встановлення місцевих податків на 2021 рік

Проект рішення "Про встановлення ставок місцевих податків та зборів на території населених пунктів Калинівської міської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік"

08:38:10 06.03.2020