Калинівська міська рада

Регуляторна діяльність

25 Лютого, 2022 р., 15:36

28 Грудня, 2021 р., 14:32
Про затвердження звітів про базове відстеження результативності рішень Калинівської міської ради

02 Червня, 2021 р., 10:33
Рішення "Про встановлення місцевих податків та зборів на території Калинівської міської територіальної громади "

26 Лютого, 2021 р., 14:14

05 Лютого, 2021 р., 09:13

07 Липня, 2020 р., 08:51
Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою прийняття пропозицій, зауважень громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів Калинівська міська рада оприлюднює проєкт рішення "Про затвердження Умов конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування в межах Калинівської міської ОТГ"