Вінницька область, Калинівський район

Регуляторна діяльність

Проєкт рішення про затвердження "Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів та додержання тиші  в громадських місцях Калинівської об’єднаної територіальної громади" та АРВ

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою прийняття пропозицій, зауважень громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів Калинівська міська рада оприлюднює проєкт рішення про затвердження "Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів та додержання тиші  в громадських місцях Калинівської об’єднаної територіальної громади" та Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення Калинівської міської ради про затвердження "Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів та додержання тиші  в громадських місцях Калинівської об’єднаної територіальної громади"

14:24:18 01.04.2020

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою прийняття пропозицій, зауважень громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів Калинівська міська рада оприлюднює проєкт рішення «Регламент відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Калинівської міської ради» та Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення Калинівської міської ради «Про затвердження Регламенту відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Калинівської міської ради».

14:04:32 30.03.2020

Встановлення місцевих податків на 2021 рік

Проект рішення "Про встановлення ставок місцевих податків та зборів на території населених пунктів Калинівської міської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік"

08:38:28 06.03.2020