Калинівська міська рада
Вінницька область, Хмільницький район

Регуляторна діяльність

02 Червня, 2021 р., 10:33
Рішення "Про встановлення місцевих податків та зборів на території Калинівської міської територіальної громади "

26 Лютого, 2021 р., 14:14

05 Лютого, 2021 р., 09:13

07 Липня, 2020 р., 08:51
Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою прийняття пропозицій, зауважень громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів Калинівська міська рада оприлюднює проєкт рішення "Про затвердження Умов конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування в межах Калинівської міської ОТГ"

07 Квітня, 2020 р., 15:49
Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою прийняття пропозицій, зауважень громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів Калинівська міська рада оприлюднює проєкт рішення " Про встановлення заборони на території Калинівської міської об’єднаної територіальної громади, продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства)" та Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення Калинівської міської ради «Про встановлення заборону на території Калинівської міської об’єднаної територіальної громади, продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства)"