07 Лютого, 2022 р., 14:52
Працівники комунальних підприємств «Калинівкаводоканал» та «Благоустрій міста Калинівки» завершують роботи із заміни аварійної ділянки водогону по вулиці Машинобудівників у Калинівці, протяжність якої близько ста метрів.
07 Лютого, 2022 р., 14:11
Останнім часом у соціальних мережах та засобах масової інформації активно обговорюється питання реорганізації поштових відділень та перехід на послуги пересувної пошти. Як стало нещодавно відомо, керівництво АТ «Укрпошта» має намір скоротити 15 працівників калинівської пошти, а на базі центру зв'язку, який обслуговував чотири райони, створити міське відділення.
07 Лютого, 2022 р., 11:36
Вокальний ансамбль «Камертон» дитячої музичної школи став володарем Гран-прі у своїй віковій категорії Міжнародного ІІ турового дистанційного вокально-хорового конкурсу «FAVORITES VOCAL», який провели культурно-освітній центр «Favorit Fest» Україна та фундація вокального мистецтва «Voces creativas» в Барселоні Іспанія.
07 Лютого, 2022 р., 08:37
У 2021 році аварійно-диспетчерська служба АТ «Вінницягаз» виконала понад 18 тисяч заявок за викликом 104. Це на 3 тис. заявок більше, ніж у 2020 році. Крім того, по всій Україні почастішали нещасні випадки, спричинені недотриманням споживачами правил безпеки при користуванні газом в побуті. Зокрема, отруєння чадним газом, вибухи, пожежі та інші аварії, що несуть небезпеку для життя та здоров’я людей, руйнування будинків.
04 Лютого, 2022 р., 15:13
4 лютого  у Калинівській ЦРЛ на стаціонарному лікуванні перебуває 64 хворих, у 62 - підтвердили  COVID-19.
04 Лютого, 2022 р., 14:41
Щороку 4 лютого відзначають Всесвітній день боротьби проти раку. За інформацією лікаря-онколога Калинівської центральної районної лікарні Володимира Присяжнюка, на обліку у медичному закладі перебуває 1580 хворих з онкологією. За 2022 в Калинівсьській громаді вперше виявили онкологію у 224 осіб. Серед них 36 хворих звернулися у медичний заклад на четвертій стадії захворювання. Найбільше, 34 випадки, зареєстровано хворих із раком молочної залози, рак шкіри виявили у 28 хворих, рак легень — у 18, рак шлунку — у 15 хворих. Лікар-онколог пояснює що таке рак та як спосіб життя та щоденні звички впливають на здоров’я.
04 Лютого, 2022 р., 11:42
На гімназіаді з баскетболу 3х3 серед учнів закладів загальної середньої освіти Вінницької області  збірна команда юнаків 2008 року народження ліцеїв №1 та №2, яку тренують тренери Ігор Гук-Сатайкін та Ігор Мусієнко, виборола друге місце.
03 Лютого, 2022 р., 15:57
3 лютого  у Калинівській ЦРЛ на стаціонарному лікуванні перебуває 59 хворий, у 57 хворих підтвердили  COVID-19.
03 Лютого, 2022 р., 15:16
Працівники 19 державної пожежно-рятувальної частини міста Калинівки провели інструктаж з питань пожежної безпеки з працівниками стаціонарного відділення «Затишок», що у Новій Греблі. Заступник начальника частини Ігор Курманський та провідний інспектор Андрій Клімішин не лише ознайомили присутніх із вимогами пожежної безпеки, а й провели практичне заняття, на якому кожен з дев’ятнадцяти працівників за допомогою вогнегасника гасив вогонь.
03 Лютого, 2022 р., 15:08
Попри зимову пору року, у початковій школі ліцею №2 м.Калинівки – спекотно. Адже тут у повному розпалі ремонтні роботи. Як тільки працівники будівельних бригад закінчили облаштовувати внутрішні вбиральні, так відразу ж взялися до нових робіт.