01 Лютого, 2022 р., 11:46
На звернення членів громадської організації «Калинівської міської спілки рибалок «Фортуна – спиртзавод» працівники комунального підприємства «Благоустрій міста Калинівка» взялися упорядковувати територію біля спиртзаводського ставка.
01 Лютого, 2022 р., 09:08
Плануєте зареєструвати земельну ділянку, затвердити проєкт землеустрою або внести відомості про межі частини ділянки до Державного земельного кадастру? Гід з державних послуг підкаже як та за який час це можна зробити.
31 Січня, 2022 р., 15:54
На шістдесят другому році життя після тривалої боротьби із важкою хворобою відійшов у вічність старший лейтенант запасу, учасник бойових дій Сергій Миколайович Поліщук.
31 Січня, 2022 р., 15:05
31 січня  у Калинівській ЦРЛ на стаціонарному лікуванні перебуває 63 хворих, у 62 з них підтвердили  COVID-19.
31 Січня, 2022 р., 14:42
Троє юних калинівських шашкістів вибороли перемогу на чемпіонаті області з шашок-100.
29 Січня, 2022 р., 08:00
29 січня Україна відзначає річницю бою під Крутами, який для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.
28 Січня, 2022 р., 14:32
Роботи з розчищення населених пунктів Калинівської громади від аварійних дерев та заготівлі дров для навчальних закладів продовжуються. Двадцять восьмого січня працівники комунального підприємства «Благоустрій міста Калинівка» разом із місцевими жителями вирізали аварійні старі дерева, які росли на території Писаріського старостинського округу.
27 Січня, 2022 р., 15:27
27 січня  у Калинівській ЦРЛ на стаціонарному лікуванні перебуває 43 хворих, у 42 з них підтвердили  COVID-19.
27 Січня, 2022 р., 10:18
З початку року комунальне підприємство «Благоустрій міста Калинівка» отримало право на вивезення побутових відходів і на сьогодні працює в режимі  організації процесу.  Іде  підписання договорів,  витрати  покриваються  за рахунок власних коштів і будуть компенсовані  за рахунок  доходів  майбутніх періодів,  отриманих  від користувачів послуги.  Підприємство не зупинило обслуговування, вивезення  побутових  відходів проводиться на регулярній основі, згідно графіків, затверджених виконкомом міської ради.
27 Січня, 2022 р., 08:00
Сьогодні в Україні і світі відзначають Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Дата 27 січня обрана не випадково: саме цього дня 1945 року війська 1-го Українського фронту звільнили в’язнів найбільшого гітлерівського концтабору смерті Аушвіц-Біркенау неподалік польського Освенціма.