18 Лютого, 2022 р., 16:09
18 лютого  у Калинівській ЦРЛ на стаціонарному лікуванні перебуває 51  хворий, у 44 хвоих підтвердили  COVID-19.
18 Лютого, 2022 р., 15:53
Працівники комунального підприємства «Благоустрій міста Калинівка» ліквідували стихійне сміттєзвалище біля дач у Сальнику.
18 Лютого, 2022 р., 12:39
Вісімнадцятого лютого у Калинівці відбулася Всеукраїнська тиха акція вшанування Героїв Небесної Сотні «Ангели пам’яті». Біля Стіни пам'яті полеглим героям російсько-української війни зібралися люди різного віку, політичних вподобань та професій, щоб вшанувати пам'ять Героїв Небесної Сотні.
17 Лютого, 2022 р., 16:05
17 лютого  у Калинівській ЦРЛ на стаціонарному лікуванні перебуває 57  хворих, у 49 хворих підтвердили  COVID-19.
17 Лютого, 2022 р., 12:46
Вісімнадцятого лютого об 11.00 на центральній площі Калинівки, біля Стіни пам'яті полеглим героям російсько-української війни, відбудеться Всеукраїнська тиха акція вшанування Героїв Небесної Сотні «Ангели пам’яті». Запрошуємо жителів громади долучитися до акції та вшанувати пам'ять героїв, які віддали своє життя за демократичне та європейське майбутнє України.
17 Лютого, 2022 р., 12:11
Враховуючи побажання мешканців Калинівської громади, працівники комунального підприємства «Благоустрій міста Калинівка» змінили графік роботи пункту обслуговування населення, де можна укласти договір про вивезення твердих побутових відходів.
16 Лютого, 2022 р., 16:24
16 лютого  у Калинівській ЦРЛ на стаціонарному лікуванні перебуває 64  хворих, у 51 хворого підтвердили  COVID-19.
16 Лютого, 2022 р., 14:05
У навчальних закладах Калинівської громади відбулися святкові заходи, присвячені Дню Єднання. Учні та вчителі провели виховні години, флешмоби, загальношкільні лінійки.
16 Лютого, 2022 р., 11:30
П’ятнадцятого лютого поважний ювілей, 90-річчя від дня народження, святкував житель Писарівки Іван Іванович Ференець. У день ювілею за святковим столом зібралися рідні, друзі, сусіди, які розділили радість свята із ювіляром.