25 Січня, 2022 р., 15:52
25 січня  у Калинівській ЦРЛ на стаціонарному лікуванні перебуває 37 хворих, у 33 з них підтвердили  COVID-19.
25 Січня, 2022 р., 11:59
З 11 по 18 січня в усіх закладах загальної середньої освіти та закладах дошкільної освіти Калинівської громади провели практичні заняття з порядку укриття у захисних спорудах та найпростіших укриттях. Головною метою заходу було перевірити, чи всі учасники навчального процесу знають, як діяти у разі виникнення пожежі або іншої надзвичайної ситуації.
25 Січня, 2022 р., 10:07
24 січня комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Калинівської міської ради прийняла рішення про запровадження додаткових обмежувальних заходів на період впровадження «помаранчевого» рівня. Одним з основних пунктів цього рішення є переведення учнів 5-11 класів закладів середньої освіти Калинівської міської територіальної громади на дистанційну форму навчання.
22 Січня, 2022 р., 16:40
У День Соборності України фестиваль колядок та щедрівок «Колядуй, моя родино!» став символом об’єднання людей різних професій, різного віку та уподобань, яких об’єднала любов до України, до української пісні та традицій.
22 Січня, 2022 р., 08:00
Щиро вітаю вас, шановні жителі Калинівської громади, з великим державним святом – Днем Соборності та Свободи України!
21 Січня, 2022 р., 16:56
21 січня  у Калинівській ЦРЛ на стаціонарному лікуванні перебуває 43 хворих, у 39 з них підтвердили  COVID-19.
21 Січня, 2022 р., 16:44
На 18 позачерговій сесії Калинівської міської ради депутати спрямували 800 тисяч гривень на придбання постільної білизни для усіх дошкільних закладів міста. За бюджетні кошти планують закупити рушники, покривала, подушки, ковдри, матраци, наматрацники, постільну білизну та халати для персоналу. Ще 200 тисяч гривень виділили на заміну меблів у дитячому садочку №1 м.Калинівки.
21 Січня, 2022 р., 16:15
За рішенням депутатів Калинівської міської ради для потреб Калинівської центральної районної лікарні придбають два апарати для обстеження слуху у немовлят та у дорослих. Вартість нового обладнання – 320 тисяч гривень.
21 Січня, 2022 р., 16:06
Днями у будинок культури у Дружелюбівці завезли нові меблі. Після ремонтних робіт заклад культури не впізнати. Тут завершили ремонт фасаду, облаштували водовідведення, поклали плитку біля будівлі, а також завершили внутрішні роботи.
20 Січня, 2022 р., 15:35
Згідно з розпорядженням Калинівського міського голови 18 позачергова сесія Калинівської міської ради 8 скликання відбудеться 21 січня 2022 року о 10:00 год. в залі засідань міської ради.