10 Лютого, 2022 р., 11:15
Центр культури та дозвілля Калинівської міської ради оголосив національно-патріотичний онлайн-конкурс «В хоробрих серцях жива Україна», присвячений  8 річниці загибелі Героїв Небесної сотні. До участі запрошуються жителі Калинівської територіальної громади.
10 Лютого, 2022 р., 09:58
Міністерство цифрової трансформації презентувало новий освітній курс «Безбар’єрна грамотність». Це 8 серій тривалістю 6-10 хвилин про основні принципи безбар’єрності на прикладі повсякденних життєвих ситуацій.
09 Лютого, 2022 р., 16:23
Калинівський міський голова Василь Поліщук зустрівся із колективом та керівниками ТОВ «Агромаш — Калина» Миколою та Юрієм Васківнюками, щоб обговорити питання про подальшу співпрацю та ознайомитися із нововведеннями, які відбулися на підприємстві останнім часом.
09 Лютого, 2022 р., 14:54
9 лютого  у Калинівській ЦРЛ на стаціонарному лікуванні перебуває 66 хворих, у 60 хворих підтвердили  COVID-19.
09 Лютого, 2022 р., 13:01
«Хочу висловити найтепліші слова вдячності за вашу благородну працю, за вашу чуйність, професіоналізм та особливий підхід до кожної жінки! За те, що даруєте людям найдорожче – здоров’я та життя! Ви - чудова команда пологового, дійсно, професіонали своєї справи! Завжди з нами на зв’язку і ніколи не відмовляєте у пораді або консультації навіть у свій вільний позаробочий час. Дуже вдячні й цінуємо ваш час і уважність до нас. Всім величезна подяка і побажання успіхів у майбутньому», - таку зворушливу подяку залишила у книзі відгуків родина Вишневських, у котрих у калинівському пологовому відділенні за останні роки народилося 7 онуків.
08 Лютого, 2022 р., 15:23
8 лютого  у Калинівській ЦРЛ на стаціонарному лікуванні перебуває 65 хворих, у 63 хворих підтвердили  COVID-19.
08 Лютого, 2022 р., 12:30
Державний навчальний заклад «Гущинецьке ВПУ» має намір розпочати у Калинівці підготовку робітничих кадрів з професії електрозварник на автоматичних і напівавтоматичних машинах. На 18 позачерговій сесії Калинівської міської ради депутати затвердили «Програму впровадження інноваційних технологій підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації робітничих кадрів з професії «Електрозварник на автоматичних і напівавтоматичних машинах» ДНЗ «Гущинецьке ВПУ», місце провадження – м.Калинівка на 2022 – 2027 роки».
08 Лютого, 2022 р., 09:30
7 лютого ювілейний – 90 рік народження – святкував житель Писарівки Федір Борисович Чигрин.
07 Лютого, 2022 р., 16:32
Жіночий вокальний ансамбль «Оскамит» став володарем Гран-прі І-го Міжнародного дистанційного фестивалю-конкурсу «Різдвяні дзвони». Це був перший конкурс, в якому взяв участь колектив з Черепашинець, але перший млинець не був глевким й приніс «Оксамиту» не просто перше місце, а Гран-прі.
07 Лютого, 2022 р., 15:12
7 лютого  у Калинівській ЦРЛ на стаціонарному лікуванні перебуває 70 хворий, у 68 хворих підтвердили  COVID-19.