Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 станом на 4 лютого

Дата: 04.02.2022 15:13

Фото без опису4 лютого  у Калинівській ЦРЛ на стаціонарному лікуванні перебуває 64 хворих, у 62 - підтвердили  COVID-19.

41 госпіталізований потребує кисневої підтримки. 7 хворих перебувають у відділенні інтенсивної терапії.

3 лютого не зареєстрували летальних випадків. За минулу добу поступило у лікарню 7 хворих з коронавірусом.

На амбулаторному лікуванні перебуває 593 жителі громади, в тому числі 84 діитини.

3 лютого  медпрацівники Центру первинної медико-санітарної допомоги набрали 19  мазків для дослідження, з них 16 позитивний.

У Калинівській громаді вакцинували 33 865 осіб.  4 лютого на пунктах щеплення вакцинували 103 особи.