23 Червня, 2023 р., 14:04
25 червня о 10.00 на території ліцею с.Корделівка відбудеться спортивно-мистецький фестиваль «Багі-фест» на якому збиратимуть кошти на багі (автомобілі для військових).
23 Червня, 2023 р., 12:37
Закінчився ще один навчальний рік, однак робота в освітніх закладах не припиняється. В ліцеях, гімназіях та дитячих садках тривають ремонтні роботи.
23 Червня, 2023 р., 10:04
Ще одне укриття почало діяти у Калинівській громаді. Його облаштували у підвалі адміністративної будівлі Корделівського старостинського округу й у разі повітряної тривоги ним можуть скористатися жителі села.
23 Червня, 2023 р., 08:48
Російські окупанти наступають у районі Куп'янська, Кремінної та Донецька, намагаються відбити звільнену Макарівку. Про це повідомили у зведенні Генерального штабу Збройних Сил України.
22 Червня, 2023 р., 16:00
Працівники комунального підприємства «Калинівкаводоканал» розпочали роботи із заміни 180 метрів аварійного водогону.
22 Червня, 2023 р., 15:41
Завершилась процедура купівлі нового сміттєвоза для потреб Калинівської територіальної громади. Це вже другий сміттєвоз, який коштом міського бюджету придбали за останні два роки для потреб громади.
22 Червня, 2023 р., 11:46
Шановні жителі Калинівської громади. Щорічно 22 червня, у день початку німецько-радянської війни, яка забрала життя кожного п’ятого українця, ми вшановуємо їх світлу пам'ять . Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.