Калинівська громада передала гостинці українським захисникам

Дата: 16.03.2024 09:00

Фото без описуЖителі Калинівської громади вчергове об’єдналися та зібрали гостинці для українських захисників. На передові позиції на фронт відправили захисні сітки, окопні свічки, м’ясні та овочеві консерви, смачну випічку, солодощі, вітамінні набори, квашені овочі, сухофрукти, яблука, засоби гігієни. Збирали усією громадою, щоб підтримати українських Героїв, які нині боронять рідну землю від рашистів та передати їм часточку домашнього тепла.

-Дякую усім небайдужим жителям нашої громади, які долучилися до збору допомоги. Ми не маємо права забувати якою важкою ціною дається нам Перемога, а тому маємо постійно допомагати нашим військовим, підтримувати їх бойовий дух, - зазначив Калинівський міський голова Василь Поліщук.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису