06 Червня, 2023 р., 15:15
Незвичайну акцію оголосив дванадцятилітній Назар Сохацький з Черепашинець. У соцмережах хлопчик розмістив рекламу про продаж кролів, які виростив у своєму домогосподарстві. Усі кошти, які Назар планує виручити з продажу кролів, він обіцяє передати на потреби ЗСУ.
06 Червня, 2023 р., 08:44
У Херсонській області оголошено евакуацію населення, у зв'язку з підйомом рівня води в Дніпрі, внаслідок підриву російськими окупантами Каховської гідроелектростанції. Про це повідомив голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін.
05 Червня, 2023 р., 08:38
Російські окупанти знову почали атакувати в районі Бахмута, точаться запеклі бої в районі Куп'янська, Кремінної та Мар'їнки. Про це повідомили у зведенні Генерального штабу Збройних Сил України.
02 Червня, 2023 р., 12:13
Другого червня передчасно обірвалося життя відважного захисника України Олександра Пархомчука.
02 Червня, 2023 р., 11:34
З 1 червня у Калинівській громаді почали діяти десять літніх таборів, в яких оздоровлюються 435 дітей пільгових категорій та дітей, батьки яких нині захищають цілісність та незалежність України.
02 Червня, 2023 р., 09:20
На звернення Калинівського міського голови Василя Поліщука, судді Сьомого апеляційного адміністративного суду придбали ще одного квадрокоптера DJI Mavic 3, який передали одній із військових частин, яка дислокується на території Калинівської громади.
02 Червня, 2023 р., 08:57
Попередньо, російські окупанти запустили по Україні 15 крилатих ракет і 18 дронів-камікадзе Shahed-136 у ніч проти 2 червня.
01 Червня, 2023 р., 15:55
У Міжнародний день захисту дітей на центральній площі Калинівки було весело та людно. Тут відбулося театралізоване свято «Діти Калинівщини кажуть ні жахливій війні», на яке запросили маленьких жителів громади, щоб навіть у такий непростий для країни час подарувати їм трішки радості та щастя.
01 Червня, 2023 р., 09:41
Автомобільна дорога загального користування місцевого значення О-02-23-01 Стара Гута –Калинівка –Турбів, С-02-07-32 (Т-02-19) Калинівка - (М21) (в народі – київська траса) знаходиться на балансі Служби автомобільних доріг. Частина дороги проходить по центральній вулиці Калинівки. Її загальний стан давно викликав занепокоєння жителів громади. До початку повномасштабної війни Калинівська міська рада запланувала капітальний ремонт дороги, однак війна змінила плани.
01 Червня, 2023 р., 09:02
У ніч проти 1 червня ворог вчергове намагався атакувати столицю України Київ ракетами. Росіяни загалом випустили вночі 10 балістичних та крилатих цілей. Ракети були запущені з Брянської області рф. Силами та засобами Повітряних сил ЗСУ знищили всі 10 ворожих ракет.