Понад дві тисячі дітей Калинівської громади отримують безкоштовне харчування у закладах освіти

Дата: 15.03.2024 13:24

Фото без описуЗ початку повномасштабної війни пріоритетом роботи міської ради є допомога українським військовим та їх родинам. Тому окрім раніше затверджених пільгових категорій дітей, які отримували  безкоштовне  харчування у закладах освіти Калинівської громади, також пільги отримали діти, з числа внутрішньо переміщених осіб, діти, що мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, а також діти, батьки яких мобілізовані до Збройних Сил України до завершення воєнного стану.

Так, на початок 2024 року 1666 учнів закладів загальної середньої освіти забезпечені безкоштовним гарячим харчуванням коштом місцевого бюджету. Також безкоштовне харчування отримують 563 дошкільнят, які також мають пільги.

-Загалом гарячим харчуванням охоплено 2830 учнів, що становить 55% від загальної кількості учнів в ЗЗСО та 1274 дошкільнят. Всі харчоблоки в достатній кількості забезпечені технологічним та холодильним обладнанням, яке при потребі оновлюється. На всіх харчоблоках запроваджено систему НАССР, - розповідає головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Калинівської міської ради Оксана Блажчук. - Гаряче харчування для дітей, що не належать до пільгової категорії, організоване за рахунок продуктів, наданих батьками та спонсорами.

Вагомий внесок в організацію харчування зробили аграрії Калинівської громади – Герой України Іван Боримський (СТОВ «Промінь»), Ігор та Валентин Пачевські (ПП Радівське), Валерій Марченко (ПРАТ «Зернопродукт» МХП), Петро Тихонюк (ПОСП «Нападівське»), Леонід Івчук (ПП «Агрофірма «Постолова»).

Завдячуючи спільним діям міської ради, благодійників та батьків у закладах освіти Калинівської громади готують для дошкільнят та учнів смачні гарячі обіди, згідно з системою НАССР.

Окрім харчування, діти, мобілізованих до війська безплатно відвідують гуртки у Будинку дитячої творчості та заняття у Калинівській дитячій музичній школі.