Калинівський міський голова привітав військовослужбовців, які 5 листопада склали присягу на вірність українському народові

Дата: 05.11.2021 13:00

П’ятого листопада тридцять три військовослужбовці військової частини 3028 Національної гвардії України склали присягу на вірність українському народові.

В урочистостях, які проходили з дотриманням протиепідемічних вимог, взяв участь Калинівський міський голова Василь Поліщук.

-Хочу щиро привітати вас із складанням присяги у нашій славетній військовій частині, військовослужбовці якої звільняли від сепаратистів Харківську державну адміністрацію, виконували і виконують свій обов’язок на Сході України і мають гарні традиції. Вам пощастило, що ви нестимете службу саме у цій військовій частині, у нашій Калинівській громаді. Ми щиро радіємо, що у нас є така частина, адже це люди патріотичні, високоморальні, високодуховні, фізично розвинені і нашій молоді є з кого брати приклад. Хочу подякувати за ваш вибір, що ви пішли служити, вашим батькам, які виховали таких патріотів нашої держави, — звернувся до нацгвардійців Калинівський міський голова Василь Поліщук.

Військова частина 30 28 має багату героїчну історію. 8 квітня 2014 року спезпідрозділ «Ягуар» звільнив будівлю Харківської обласної адміністрації, в якій забарикадувалися проросійські сепаратисти. Без жодного пострілу і жертв нацгвардійці затримали 70 порушників. Від самого початку АТО підрозділ бере участь у бойових діях на Сході України, зокрема брав участь в обороні Краматорського аеродрому та боях за Семенівку під Слов’янськом, де поніс свої перші втрати.