Привітання Калинівського міського голови із Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва

Дата: 09.11.2021 07:41

Фото без описуШановні працівники закладів культури, учасники творчих колективів, майстри декоративного мистецтва, всі, хто присвятив своє життя галузі культури.

Ми високо цінуємо ваш вагомий внесок у розвиток національної культури. Без вашої підтримки й розуміння, без вашого доброго серця, ініціативності і творчої думки неможливі добрі переміни у нашому суспільному житті.

Наша територіальна громада надзвичайно багата талановитими людьми. Творча робота працівників культури вражає своєю неповторністю, колоритом, невичерпною енергією, різносторонністю, а головне – щирістю. То ж прийміть щирі вітання з нагоди славного свята - Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.

Бажаю всім вам невичерпного оптимізму та натхнення, потужної творчої енергії, з ентузіазмом шукати та втілювати в життя свої приголомшливі ідеї, перетворювати задумане в шедеври! Нехай ваша праця буде гідно нагороджена, а заслуги не залишатимуться непоміченими!

Зі святом всіх. І нехай ніколи не згасає потяг людини до пізнання прекрасного.

З повагою – Калинівський міський голова Василь Поліщук

Фото без описуФото без описуФото без опису