15 Грудня, 2021 р., 12:34
У Корделівському старостинському окрузі встановили три автобусні зупинки – на вулицях Незалежності, Зарічній та Василя Стуса.
15 Грудня, 2021 р., 09:03
З грудня 2021 року в усіх регіонах країни розпочинається відбір домогосподарств для участі в обстеженні умов їхнього життя впродовж 2022 року.
14 Грудня, 2021 р., 16:25
Згідно з розпорядженням Калинівського міського голови 17 чергова сесія Калинівської міської ради 8 скликання відбудеться 22 грудня 2021 року о 10:00 год. в залі засідань міської ради.
14 Грудня, 2021 р., 15:07
14 грудня  у Калинівській ЦРЛ на стаціонарному лікуванні перебуває 36 хворих, у 33 з них підтвердили  COVID-19.
14 Грудня, 2021 р., 11:47
Майже 2 роки Україна живе в умовах пандемії коронавірусної хвороби. В повсякденному житті кожного українця сталося багато змін у порівнянні з докарантинним часом. Карантинні заходи та різні обмеження наклали глибокий відбиток на наше повсякдення. Триває щеплювальна кампанія проти Covid – 19. Постало багато питань, на які важко дати однозначні відповіді.
14 Грудня, 2021 р., 11:11
Чотирнадцятого грудня в Україні вшановують учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. З цієї нагоди у Калинівській громаді відбулось засідання круглого столу, на якому вшанували ліквідаторів та вдів померлих.
13 Грудня, 2021 р., 16:08
На Андрія радівські дошкільнята та працівники дошкільного закладу випробували нове тротуарне покриття, яке з’явилося на прилеглій території дитячого садка.
13 Грудня, 2021 р., 15:56
13 грудня  у Калинівській ЦРЛ на стаціонарному лікуванні перебуває 34 хворих, у 33 з них підтвердили  COVID-19.