Привітання Калинівського міського голови із Міжнародним днем студента

Дата: 17.11.2021 08:00

Фото без описуШановне студентство! Щиро вітаю вас із Міжнародним днем студента.

Ви ? молоді, красиві, впевнені у своїх силах. Перед вами відкривається дорога у майбутнє – подолати її можна тільки з вірними друзями, озброївшись благородною метою. Вам творити міцні щасливі родини, будувати рідну громаду і державу.

Вірю у ваш творчий потенціал, адже від вашої небайдужої життєвої позиції, активної участі у суспільних перетвореннях залежить майбутнє Калинівщини та України в цілому.

Творчо мислити, прагнути пізнавати незвідане і добиватися свого – таким має бути кредо сучасного студента. Будьте впевнені в своїх силах, ефективно використовуйте кожну можливість, яку дарує вам доля, і не втрачайте дух свободи! Миру вам, сил, натхнення, віри в краще майбутнє і хай здобуті вами знання та вміння стануть запорукою успішного майбутнього нашого рідного краю та всієї України!

З повагою – Калинівський міський голова Василь Поліщук