Представники міської ради привітали із 90 річним ювілеєм жителя Писарівки Федора Борисовича Чигрина

Дата: 08.02.2022 09:30

Фото без опису7 лютого ювілейний – 90 рік народження – святкував житель Писарівки Федір Борисович Чигрин.

Федора Борисовича добре знають у селі та поважають за гарну вдачу та веселий характер. Тому, нині, коли дідусь залишився зовсім самотнім, його будинок ніколи не пустує. Допомагають по господарству, підтримують у важку хвилину та розділяють радість у святкові дні соціальний працівник територіального центру, сусіди, односельці.

От і на ювілейний день народження в будинку господаря було людно та весело. За дорученням Калинівського міського голови Василя Поліщука очільниця територіального центру Наталя Бачинська та виконуючий обов'язки старости Писарівського старостинського округу Іван Балко також привітали ювіляра та передали подарунок від міської ради й щирі слова привітань.

Нелегке життя випало на долю ювіляра. Усе життя важко пропрацював у колгоспі комбайнером та трактористом. Але ніколи Федір Борисович не втрачав свого веселого запалу. Завжди радів життю й отримував від нього задоволення, любив співати та танцювати. І нині є прикладом активної життєвої позиції.