Калинівський міський голова зустрівся із колективом та керівництвом ТОВ «Агромаш-Калина»

Дата: 09.02.2022 16:23

Фото без описуКалинівський міський голова Василь Поліщук зустрівся із колективом та керівниками ТОВ «Агромаш — Калина» Миколою та Юрієм Васківнюками, щоб обговорити питання про подальшу співпрацю та ознайомитися із нововведеннями, які відбулися на підприємстві останнім часом.

ТОВ «Агромаш —Калина» — одне із потужніших підприємств громади, яке виготовляє сільськогосподарську техніку. Нині на підприємстві працює до трьохсот працівників, а це і робочі місця із гідною заробітною платою, і стабільне поповнення бюджету громади.

Нині продукція підприємства реалізується не лише на території України, а й за кордон — у Польщі, Німеччині, Австрії, Румунії, Угорщині, країнах Прибалтики, Білорусі. Борони, дискатори, компактори, культиватори, котки, сівалки, які виготовляють у Калинівці, мють попит у керівників сільськогосподарських підприємств та фермерів. Лише за минулий рік підприємство виготовило 1155 агрегатів.

Рік був вдалий і для виходу на ринок з новими зразками техніки. Так, сівалки «KASI», які  ТОВ «Агромаш — Калина» презентувало на виставці «АГРО 2021» в місті Києві, вже зацікавили більшість фермерів, що працюють чи планують працювати за технологією «No-Tilll». А культиватор «Maktiller» після показу на «Агроекспо» у Кропивницькому все частіше і частіше з’являється на виробничій лінії цеху.

Такий рівень виробництва став можливим завдяки впровадженню на підприємстві нових технологій виробництва та поновленні обладнання. Так, 2021 році відбувся перехід на прогресивнішу систему фарбування. Порошкове фарбування значно покращило зовнішній вигляд техніки та забезпечуватиме довготривале зберігання та привабливий вигляд продукції навіть після тривалого використання, впродовж 5-7 років.

Покращити ефективність виробництва і суттєво збільшити обсяги виготовленої продукції підприємство змогло завдяки впровадженню нових технологій та сучасного обладнання. Очільники підприємства ознайомили міського голову із змінами, які відбулися на підприємстві останнім часом. А це і завершення будівництва адміністративного корпусу, де вже розпочали внутрішні роботи, придбання нової техніки. Лише за останні рік на «Агромаш — Калина» закупили ще один зварювальний роботизований комплекс, великовартісні лазери листового та трубного прокату, фрезерувальні та токарні станки, загальна сума інвестицій в нове обладнання для виробництва склала понад 16,5 млн гривень.

-Мені дуже приємно відвідувати підприємства, які, не зважаючи на складні економічні умови в країні, розвиваються та з кожним роком стають потужнішими, — зазначив Калинівський міський голова Василь Поліщук. — З керівництвом підприємства у нас дружні відносини. Микола Васильович та Юрій Миколайович завжди приходять, у разі потреби, нам на допомогу. До того ж Юрій Васківнюк — депутат міської ради, він бере активну участь у роботі комісій та у сесійних засіданнях. У цього підприємства є майбутнє і є майбутнє у працівників, які мають стабільну та престижну роботу. Адже сьогодні ми побачили, які гарні умови праці на підприємстві, яке сучасне обладнання ввели в експлуатацію. І все це — крок уперед.