У Калинівській громаді відбудеться національно-патріотичний онлайн-конкурс «В хоробрих серцях жива Україна»

Дата: 10.02.2022 11:15

Фото без описуЦентр культури та дозвілля Калинівської міської ради оголосив національно-патріотичний онлайн-конкурс «В хоробрих серцях жива Україна», присвячений  8 річниці загибелі Героїв Небесної сотні. До участі запрошуються жителі Калинівської територіальної громади.

Конкурс проходитиме у номінаціях - вокал, читці, літературно-музично композиції та у трьох вікових категоріях: від 5 до 15 років, від 16 до 30 років та від 30 років і старші.

-Ми втретє проводимо конкурс «В хоробрих серцях жива Україна» і вдруге він проходитиме онлайн, - каже очільниця Центру культури та дозвілля Калинівської міської ради Марія Шелешко. – Щороку дуже багато учасників беруть участь у цьому конкурсі й, сподіваємося, що і цьогорічний конкурс не стане винятком.

Свої відео з виступами охочі взяти участь у конкурсі можуть надіслати на електронну пошту : kalynovka.rbk@ukr.net. Заявку на участь та відео можна надсилати з 10 по 17 лютого.