Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 станом на 18 лютого

Дата: 18.02.2022 16:09

Фото без опису18 лютого  у Калинівській ЦРЛ на стаціонарному лікуванні перебуває 51  хворий, у 44 хвоих підтвердили  COVID-19.

47 госпіталізованих потребують кисневої підтримки. 7 хворих перебувають у відділенні інтенсивної терапії.

17 лютого зареєстрували 2 летальних випадки. За минулу добу поступило у лікарню 4 хворих з коронавірусом.

На амбулаторному лікуванні перебуває 105 жителів громади, в тому числі 4 дитини.

17 лютого  медпрацівники Центру первинної медико-санітарної допомоги набрали 8  мазків для дослідження, з них 1 позитивний.

У Калинівській громаді вакцинували 34 838 осіб.  18 лютого на пунктах щеплення вакцинували 83 особи.