У Калинівці відбудеться Всеукраїнська тиха акція вшанування Героїв Небесної Сотні «Ангели пам’яті»

Дата: 17.02.2022 12:46

Фото без описуВісімнадцятого лютого об 11.00 на центральній площі Калинівки, біля Стіни пам'яті полеглим героям російсько-української війни, відбудеться Всеукраїнська тиха акція вшанування Героїв Небесної Сотні «Ангели пам’яті». Запрошуємо жителів громади долучитися до акції та вшанувати пам'ять героїв, які віддали своє життя за демократичне та європейське майбутнє України.

Ідея проведення саме такої акції, мета якої зберегти не лише особисті спогади про ті події, але й історичну пам’ять всієї країни, належить відомій співачці і волонтерці Анжеліці Рудницькій.

Торік до акції долучилися сотні міст по всій Україні та українські громади в більш як десятку країн – від Австралії до США, від Фінляндії до Південно-Африканської Республіки. У Калинівці також проходила тиха акція під час якої її учасники прикрасили паперовими янголятами кущі калини біля пам’ятника, загиблим в роки Другої світової війни та шкільні подвір’я.