26 Лютого, 2022 р., 09:43
Двадцять шостого лютого Калинівський міський голова провів робочу нараду із керівниками комунальних підприємств, які забезпечують життєдіяльність громади.
25 Лютого, 2022 р., 19:09
Двадцять шостого лютого о 12.00 відбудеться поховання героя – командира зенітно-артилерійського взводу батальйону охорони, штаб-сержанта Олександра Анатолійовича Сої, який загинув 24 лютого  під час обстрілу арсеналу.
25 Лютого, 2022 р., 16:03
Вже другий день біля Хмільницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, другому відділу людно. Юнаки та чоловіки прийшли до стін військкомату, щоб записатися у військо.
25 Лютого, 2022 р., 12:41
За інформацією виконуючого обов’язки старости Новогребельського старостинського округу Віталія Поліхуна, на ранок 25 лютого до Нової Греблі приїхало близько двохсот татар, які залишили свої домівки під Києвом. Біженців розселили у приміщеннях дитячого садка, школи та гуртожитку.
25 Лютого, 2022 р., 11:55
На виконання Указу Президента України про оголошення загальної мобілізації, відповідно до Законів України «Про військовий обов’язок і військову службу»  та «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», наказу військового комісара Вінницького обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки №106 від 24.02.2022 « Про проведення мобілізації »  наказую:
25 Лютого, 2022 р., 11:36
У зв’язку із введенням комендантської години на території Вінницької області керівникам підприємств, установ та організацій, які працюють в нічний час, необхідно звернутися у міську раду зі списками працівників, яким потрібно виписати перепустки.
25 Лютого, 2022 р., 10:14
24 лютого, російські війська за наказом Володимира Путіна напали на Україну. Збройні сили України чинять гідний опір, стримують окупантів, знищують загарбників.
25 Лютого, 2022 р., 10:01
Калинівський міський голова Василь Поліщук та депутат обласної ради Ілля Гуменчук відвідали поранених військовослужбовців ескадрильї.
25 Лютого, 2022 р., 06:40
О 6.15 на території військової частини 2269 К (ескадрилья), що дислокується  за Калинівкою, пролунав вибух.
24 Лютого, 2022 р., 22:09
Голова Вінницької ОДА Сергій Борзов повідомив, що у Вінницькій області з 24 лютого з 22:00 до 7:00 діятиме комендантська година.