Представники міської ради привітали із 90 річним ювілеєм жителя Писарівки Івана Івановича Ференця

Дата: 16.02.2022 11:30

Фото без описуП’ятнадцятого лютого поважний ювілей, 90-річчя від дня народження, святкував житель Писарівки Іван Іванович Ференець. У день ювілею за святковим столом зібралися рідні, друзі, сусіди, які розділили радість свята із ювіляром.

За дорученням Калинівського міського голови Василя Поліщука очільниця територіального центру Наталя Бачинська та виконуючий обов'язки старости Писарівського старостинського округу Іван Балко привітали ювіляра із 90-річчям та передали подарунок від міської ради й щирі слова привітань.

Іван Іванович народився у важкі роки голодомору. Лише диво, на думку ювіляра, врятувало його від неминучої смерті. Багато рідних, в тому числі й батько, померли голодною смертю, а маленькому Іванкові Бог дарував життя.

Нелегкими були юнацькі роки, обпалені війною, важкі трудодні у  тракторній бригаді. Починав простим трактористом, а згодом став бригадиром тракторної бригади. З дружиною Іван Іванович виховав четверо дітей. Нині має 6 онуків та 6 правнуків.

Має ювіляр веселу вдачу та любов до гарної української пісні. Тому у ювілейний день народження за святковим столом зазвучали веселі пісні.