У Калинівці розпочалася мобілізація

Дата: 25.02.2022 16:03

Вже другий день біля Хмільницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, другому відділу людно. Юнаки та чоловіки прийшли до стін військкомату, щоб записатися у військо.

-Пишаюся нашими земляками, які у важку годину стають на захист своєї держави. Звертаються до територіального центру не лише ті чоловіки, які отримали повістки, а є й багато добровольців, які хочуть взяти в руки зброю та стати на захист України, - розповідає Калинівський міський голова Василь Поліщук, який разом із депутатом обласної ради Іллею Гуменчуком зустрівся із працівниками територіального центру і призовниками. – Настрій у хлопців войовничий. Багато добровольців просяться на передову навіть без медичного огляду, щоб пришвидшити процедуру мобілізації.

Добровольців настільки багато, що працівники територіального центру не встигають оформляти документи, тому їм на допомогу прийшли освітяни. Також працює дві військово-лікарські комісії, як зазначив міський голова, при потребі їх кількість також збільшать.

З такими патріотичними земляками ми віримо, що перемога за нами!