Трьом пораненим під час обстрілу ескадрильї калинівські лікарі надають медичну допомогу

Дата: 25.02.2022 10:01

Калинівський міський голова Василь Поліщук та депутат обласної ради Ілля Гуменчук відвідали поранених військовослужбовців ескадрильї.

Двом бійцям, які отримали поранення середньої важкості, медичні працівники надали медичну допомогу, третього пораненого оперують.

Під час відвідин поранених Василь Поліщук та Ілля Гуменчук проконтролювали стан запасу в лікарні медичних препаратів та перев’язувального матеріалу, наявність пального для забезпечення автомобілів швидкої допомоги, подякували медичному персоналу за самовіддану та професійну допомогу українським військовим, а також узгодили із начальником департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької області Ольгою Задорожною постачання у Калинівську районну лікарню додаткового резерву медичних засобів.

Окрім цього, представники органів місцевого самоврядування  зустрілися із військовослужбовцями військової частини А 1119, яких після вибухів на арсеналі, забезпечили приміщенням для відпочинку та повноцінним харчуванням.