В Україні загальна мобілізація: президент підписав указ

Дата: 25.02.2022 11:55

На виконання Указу Президента України про оголошення загальної мобілізації, відповідно до Законів України «Про військовий обов’язок і військову службу»  та «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», наказу військового комісара Вінницького обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки №106 від 24.02.2022 « Про проведення мобілізації »  наказую:

1. Хмільницькому районному територіальному центру комплектування та соціальної підтримки, першому відділу ( м. Козятин) Хмільницького районного  територіального центру комплектування та соціальної підтримки, другому відділу (м. Калинівка ) Хмільницького районного  територіального центру комплектування та соціальної підтримки у взаємодії з місцевими державними адміністраціями, органами державної влади провести на території Хмільницького району мобілізацію людських і транспортних ресурсів в обсягах та у терміни, визначені планами.

2. Хмільницькому районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки, першому відділу ( м. Козятин) Хмільницького районного  територіального центру комплектування та соціальної підтримки, другому відділу (м. Калинівка) Хмільницького районного  територіального центру комплектування та соціальної підтримки у взаємодії з місцевими державними адміністраціями, органами державної влади із залученням виконавчих документів сільських, селищних, міських рад, територіальних громад, підприємств, установ, організацій, навчальних закладів усіх форм власності, житлово-експлуатаційних організацій та домовласників організувати і забезпечити в установленому порядку:

• своєчасне оповіщення військовозобов’язаних і резервістів, які призиваються на військову службу під час мобілізації, в особливий період, або викликаються до  Хмільницького районного  територіального центру комплектування та соціальної підтримки та відділів, постачальників транспортних засобів і техніки національної економіки, яка залучається для забезпечення потреб Збройних Сил України та інших військових формувань;
  • увільнення військовозобов’язаних і резервістів, які призиваються на військову службу, від виконання обов’язків з виплатою їм заробітної платні, збереженням місця роботи, посади і середнього заробітку у відповідність до статті 39 Закону України « Про військовий обов’язок і військову службу», статті 119 Кодексу Законів про працю;
  • явку військовозобов’язаних і резервістів на збірні пункти або у військові частини у терміни та за адресами, вказаними у мобілізаційних розпорядженнях, персональних повістках;
  • доставку та передачу транспортних засобів і техніки у терміни, в обсягах та за адресами, визначними у зведених (часткових) нарядах на поставку техніки під час мобілізації;
  • роботу військово-лікарської комісій та проведення поглибленого медичного  огляду громадян, які призиваються на військову службу під час мобілізації,  в особливий період;
  • роботу системи оповіщення, збору та поставки мобілізаційних ресурсів;
  • охорону громадського порядку під час проведення оповіщення, збору і поставки мобілізаційних ресурсів до збірних пунктів та військових частин;
  • дотримання законодавства з питань соціального та правового захисту військовослужбовців і членів їх сімей щодо осіб, які призиваються на військову службу під час мобілізації, в особливий період;
  • розшук громадян, які ухиляються від виконання військового обов’язку ;
  •  постійне інформування населення про хід призову громадян на військову службу під час мобілізації, в особливий період;
  • залучення громадських та волонтерських організації щодо надання допомоги у проведенні призову громадян на військову службу під час мобілізації, в особливий період.

3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

4. Наказ оголосити в засобах масової інформації та довести до Хмільницького районного  територіального центру комплектування та соціальної підтримки та підпорядкованих відділів, місцевих державних адміністрацій, органів державної влади та установ згідно з розрахунком розсилки.

Начальник Хмільницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки

полковник       А.ОХРІМЕНКО