04 Травня, 2023 р., 12:13
Четвертого травня відбулася 34 позачергова сесія Калинівської міської ради, за участю заступника начальника Хмільницької районної військової адміністрації Дмитра Сидоренка та депутата Вінницької обласної ради Іллі Гуменчука. Вже традиційно сесійне засідання розпочалося із хвилини мовчання в пам'ять про всіх Героїв, які віддали життя за рідну землю.
04 Травня, 2023 р., 08:35
Сили протиповітряної оборони Збройних Сил України збили 18 з 24 дронів-камікадзе Shahed-136/131, які Росія випустила по Україні вночі 4 травня.
03 Травня, 2023 р., 08:51
У ніч на 3 травня 2023 року російські окупанти здійснили атаку України дронами-камікадзе іранського виробництва з північного напрямку (Брянська область) та з півдня – східне узбережжя Азовського моря. Силами та засобами Повітряних Сил, у взаємодії протиповітряною обороною інших складових Сил оборони України, знищено 21 ударний БпЛА із 26.
02 Травня, 2023 р., 15:59
Коштом місцевого бюджету завершили капітальний ремонт тимчасового укриття у закладі дошкільної освіти №1 м. Калинівки, де темний підвал з голими сірими стінами перетворився на місце фізичної й емоційної безпеки для малечі.
02 Травня, 2023 р., 08:19
Російська федерація продовжує використовувати тактику терору. Протягом доби 1 травня ворог завдав 19-х ракетних атак (українські захисники успішно перехопили 15х ворожих крилатих ракет Х-101 та Х-555), 17х авіаційних ударів та 25х атак МРС. На жаль, внаслідок обстрілів загинуло та поранено мирних жителів, в тому числі дітей. Зруйновано або пошкоджено житлові багатоповерхівки, приватне житло, школи, лікарні, садочки та іншу цивільну інфраструктуру. Ймовірність запуску ворожих ракетно-авіаційних ударів по Україні залишається високою.
01 Травня, 2023 р., 08:16
Російська федерація і надалі застосовує тактику терору. Минулої доби противник завдав 5 ракетних ударів по містах Краматорськ, Костянтинівка та Павлоград. Крім того, завдав 27 авіаційних ударів та здійснив 45 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ і населених пунктах, є загиблі та поранені серед цивільного населення.
28 Квітня, 2023 р., 09:33
В ніч на 28 квітня  російські терористи завдали чергового масованого ракетного удару по Україні. Про це йдеться у ранковому зведенні Генштабу. «Минулої доби противник завдав вісім ракетних та 31 авіаційного удару, здійснив 56 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах», - йдеться у повідомленні.
27 Квітня, 2023 р., 08:20
Вчора Україна повернула з російського полону ще 44 своїх громадян, серед них – двоє цивільних.
26 Квітня, 2023 р., 10:15
26 квітня 1986 року Чорнобильська АЕС стала символом найбільшої в історії людства техногенної катастрофи та символом мужності, самопожертви й жертовності в ім’я Батьківщини тисяч українців.
26 Квітня, 2023 р., 08:48
Минулої доби росія продовжувала штурмувати Бахмут, Сили оборони відбили атаки окупантів поблизу Мар'їнки. Про це повідомляє Генштаб Збройних Сил України.