Розпочалася чотириста двадцять сьома доба героїчного протистояння української нації російському широкомасштабному вторгненню

Дата: 26.04.2023 08:48

Фото без описуМинулої доби росія продовжувала штурмувати Бахмут, Сили оборони відбили атаки окупантів поблизу Мар'їнки. Про це повідомляє Генштаб Збройних Сил України.

Як зазначається, основні зусилля росія зосереджує на веденні наступальних дій на Бахмутському, Авдіївському та Мар'їнському напрямках.

Українські військові минулої доби відбили 39 атак ворога на вказаних ділянках фронту.

Найзапекліші бої тривають за Бахмут та Мар'їнку.

На Бахмутському напрямку ворог веде наступальні дії. Тривають точаться бої за місто Бахмут. Протягом доби росіяни атакували поблизу Богданівки, Хромового та Кліщіївки, успіху не мали

Авіація Сил оборони завдала шість ударів по районах зосередження особового складу та військової техніки окупантів, а також удару зенітно-ракетного комплексу. Також збиті два ворожі розвідувальні БПЛА.

Ракетні війська та артилерія ЗСУ уразили зенітно-ракетний комплекс, чотири райони зосередження особового складу та радіолокаційну станцію окупантів.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 26 квітня показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,11 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук