16 Травня, 2023 р., 08:41
У ніч проти 16 травня Росія атакувала Україну 18 ракетами, шість з яких — це Х-47 "Кинджал". Протиповітряна оборона збила всі цілі. Про це повідомив головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний.
15 Травня, 2023 р., 08:19
Сьогодні вночі, вчерговe, російські терористи атакували Україну ударними дронами-камікадзе «Shahed».
14 Травня, 2023 р., 08:24
Минулої доби, російська федерація завдала чергового масованого удару по території України, застосувавши іранські ударні БпЛА “Shahed-136/131”. За уточненою інформацією 18 із 23 було знищено нашими захисниками.
14 Травня, 2023 р., 08:00
Дорогі наші матері, прийміть найсердечніші вітання з прекрасним святом – Днем Матері.
13 Травня, 2023 р., 08:28
Противник не припиняє завдавати ударів, здійснюючи обстріли не лише військових, а й цивільних об'єктів. Після довготривалої нічної тривоги ситуація на Вінниччині стабільна.
12 Травня, 2023 р., 12:16
На прохання Калинівського міського голови Василя Поліщука керівник Вінницького відділення страхової компанії «Княжна» Микола Ткачук придбав блок багатоканального швидкого зарядного пристрою «Bandera Power».
12 Травня, 2023 р., 08:06
Протягом минулої доби противник завдав 6 ракетних ударів, зокрема по містах Слов'янськ, Костянтинівка та Запоріжжя. Крім того зафіксовано 59 ворожих авіаційних ударів та 95 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах. Ймовірність подальших ракетних та авіаційних ударів по всій території України залишається високою.
11 Травня, 2023 р., 08:48
Ймовірність подальших ракетних та авіаційних ударів по всій території України залишається високою, адже ворог і надалі застосовує тактику терору.
10 Травня, 2023 р., 16:38
Ще один автомобіль допомагатиме  військовим виконувати бойові завдання на сході.  Це авто, як і попередні, придбали за кошти, зібрані працівниками міської ради та відділу освіти.
10 Травня, 2023 р., 11:24
Трагічна звістка знову надійшла у Калинівську громаду з Донеччини. 7 травня, в результаті артилерійського обстрілу, український Герой  Олександр Рибак отримав множинні поранення не сумісні з життям.