Розпочалася чотириста двадцять восьма доба героїчного протистояння української нації російському широкомасштабному вторгненню

Дата: 27.04.2023 08:20

Фото без описуВчора Україна повернула з російського полону ще 44 своїх громадян, серед них – двоє цивільних.

Вдалось звільнити 36 рядових і сержантів та шість офіцерів. Це – воїни ЗСУ, прикордонники, нацгвардійці, моряки, які захищали Маріуполь, «Азовсталь», Херсонщину.

Дехто зі звільнених має поранення. Вдома вони отримають необхідну медичну допомогу.

Крім того, в Україну повернулися двоє чоловіків, дружин яких звільнили з полону раніше.

Минулої доби тривали важкі бої за Бахмут. Сили оборони відбили атаки росіян на Мар'їнку та Авдіївку. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.

Основні зусилля російські окупанти зосереджували на веденні наступальних дій на Бахмутському, Авдіївському та Мар'їнському напрямах.

Підрозділи Сил оборони відбили 54 атаки противника на вказаних ділянках фронту.

Найзапекліші бої продовжуються за Бахмут та Мар'їнку.

На Бахмутському напрямку окупанти продовжують наступальні дії. Ідуть важкі бої за місто Бахмут.
Ворог вів безрезультатні наступальні дії у напрямку населених пунктів Оріхово-Василівка та Іванівське.

Авіація Сил оборони завдала 11 ударів по районах зосередження окупантів. Також знищено шість ворожих безпілотних літальних апаратів.

Ракетні війська та артилерія уразили два засоби протиповітряної оборони та ще два важливі військові об'єкти противника.

Минулої доби Збройні Сили України ліквідували 510 росіян, спалили 10 артилерійських систем та 21 безпілотник.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 27 квітня показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,14 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук