Розпочалася 736 доба героїчного протистояння української нації російському воєнному вторгненню

Дата: 29.02.2024 08:30

Фото без описуУкраїнські воїни збили ще один російський винищувач-бомбардувальник Су-34 на східному напрямку. Літак знищили у ніч проти 29 лютого на сході. росіяни застосовують Су-34 для ударів керованими авіаційними бомбами по позиціях Сил оборони.

російська армія наступає в районах Куп'янська, Кремінної, Бахмута, Авдіївки, Мар'їнки, Роботиного та Кринків. Про це повідомили у зведенні Генерального штабу Збройних Сил України.

Протягом минулої доби на фронті сталося 99 бойових зіткнень. У напрямку Куп'янська відбито дві атаки в районах Синьківки та Табаївки.  Біля Кремінної українські воїни відбили 12 атак у районах Тернів, Ямполівки та Білогорівки.

Під Бахмутом провалилися дев'ять атак у районах Іванівського та Кліщіївки. На Авдіївському напрямку відбили 25 атак у районах Бердичів, Орлівки, Тоненького, Первомайського та Невельського.

Також ЗСУ відбили 38 штурмів у районах Красногорівки, Георгіївки, Новомихайлівки та Урожайного під Мар'їнкою.

На лівому березі Дніпра на Херсонщині українські підрозділи утримують плацдарм у Кринках, відбили чотири штурми ворога.

Українська авіація завдала ударів по восьми районах зосередження особового складу. Ракетники вразили пункт управління, два райони зосередження армії рф, чотири артилерійські засоби, засіб протиповітряної оборони, станцію радіоелектронної боротьби та іншу важливу ціль.

Раніше у 3 окремій штурмовій бригаді заявили, що вибили російських окупантів із Красногорівки Донецької області.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 29 лютого показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,13 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук