27 Листопада, 2023 р., 14:06
Вінницька філія «ГАЗМЕРЕЖІ» нагадує, що у вітряну погоду порушується тяга в димових та вентиляційних каналах. Більше того, є загроза утворення так званої «зворотної тяги». За таких умов підвищується небезпека накопичення всередині приміщень смертельно небезпечного чадного газу.
27 Листопада, 2023 р., 11:15
Комунальні служби громади продовжують підготовку до погіршення погодних умов. Для запобігання наслідків ожеледиці по населених пунктах громади розвезли піщано-сольову суміш для боротьби із льодом на небезпечних ділянках доріг.
27 Листопада, 2023 р., 09:05
25 листопада 2023 року стартує щорічна Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», метою якої є привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства в сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.
27 Листопада, 2023 р., 08:33
російські окупанти протягом минулої доби найактивніше наступали у районах Бахмута та Авдіївки, українські бійці й далі утримують позиції на лівому березі Дніпра на Херсонщині. Про це повідомили у ранковому зведенні Генштабу ЗСУ.
26 Листопада, 2023 р., 08:52
Протягом минулої доби відбулося 58 бойових зіткнень. Загалом ворог завдав 4 ракетних та 109 авіаційних ударів, здійснив 59 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах. Також, минулої доби російські окупанти завдали повітряного удару по Україні, застосувавши 87 ударних БпЛА типу “Shahed-136/131”. Всі ворожі дрони знищено.
25 Листопада, 2023 р., 07:43
Протягом минулої доби відбулося 74 бойових зіткнення. Загалом ворог завдав 7 ракетних та 29 авіаційних ударів, здійснив 36 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах.
24 Листопада, 2023 р., 08:19
У ніч проти 24 листопада російські окупанти атакували Україну трьома дронами, всі цілі збила ППО. Також ворог вдарив двома керованими авіаційними ракетами Х-59. Про це повідомили у командуванні Повітряних сил. Військові заявляли про рух груп безпілотників у різних регіонах.
23 Листопада, 2023 р., 14:49
У 2023 році Калинівський відділ ДМС України у Вінницькій області прийняв позитивні рішення в 14 справах про оформлення набуття громадянства в переважній більшості за ст. 7 Закону України «Про громадянство України» за народженням.
23 Листопада, 2023 р., 11:12
На 44 позачерговій сесії Калинівської міської ради депутати одноголосно підтримали рішення про перейменування вулиць і провулків в населених пунктах Калинівської міської територіальної громади.