06 Грудня, 2023 р., 15:27
З нагоди Дня святого Миколая у Центрі культури та дозвілля Калинівської міської ради відбувся святковий концерт для дітей пільгових категорій. На свято запросили 180 дітей, які мають статус діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти загиблих захисників, безвісти зниклих та тих, що знаходяться у полоні, діти з багатодітних сімей, які знаходяться у складних життєвих обставинах, діти з інвалідністю з багатодітних родин та діти, що постраждали внаслідок військових дій.
06 Грудня, 2023 р., 12:43
У День святого Миколая часто трапляються дива. Саме таке приємне та несподіване диво очікувало на жителів Калинівської громади, які побачили вранці 6 грудня за кермом шкільного автобуса святого Миколая. Миколай Чудотворець привітно вітав перехожих, заряджаючи їх гарним настроєм.
06 Грудня, 2023 р., 10:18
Черговий святковий гостинець передали калинівчани нацгвардійцям, які нині боронять рідну землю від загарбників. До доброї справи долучилися депутати та працівники міської ради, жителі старостинських округів, велика освітянська родина.
06 Грудня, 2023 р., 09:07
російські окупанти масовано атакували Україну дронами-камікадзе Shahed-136 у ніч проти 6 грудня.
06 Грудня, 2023 р., 08:40
Дорогі наші, любі діти, шановні жителі Калинівської громади, щиро вітаю вас зі світлим святом – Днем святого Миколая.
06 Грудня, 2023 р., 08:30
Шановні військовослужбовці, захисники України, дорогі ветерани.
05 Грудня, 2023 р., 16:00
«Казковий будиночок», - так називають нове укриття маленькі вихованці закладу дошкільної освіти №2 м.Калинівки.
05 Грудня, 2023 р., 12:13
Черговий, вже четвертий, автомобіль передала на потреби українського війська родина Пачевських з Радівки. Цього разу для військових ПП «Радівське» надало автомобіль Nissan NP – 300, 2015 року випуску.
05 Грудня, 2023 р., 09:29
Гарний подарунок до Дня святого Миколая отримали підопічні стаціонарного відділення «Затишок», що у Новій Греблі. Директор ТОВ «ГРАНДЛІТОЇЛ» Віктор Літвінчук порадував закладу нову пральну машину «Samsung» завантаженням на 9 кілограмів.
05 Грудня, 2023 р., 08:32
Російські окупанти атакували Україну дронами-камікадзе Shahed-136 та ракетами С-300 у ніч проти 5 грудня. Загалом зафіксовано 17 «шахедів» та шість ракет С-300. Сили протиповітряної оборони знищили 10 дронів у різних регіонах. До відбиття атаки залучали винищувачі, зенітні підрозділи та мобільні вогневі групи. Можливі подальші обстріли території України, тому не ігноруйте сигналів повітряної тривоги. Бережіть своє життя та життя рідних, не залишайте без нагляду дітей.