05 Грудня, 2023 р., 08:30
Вже понад кілька десятків років у календарі свят 5 грудня позначене як Міжнародний день волонтера. Проте в Україні слово «волонтер» набуло нового звучання і змісту з 2014 року, коли вся наша країна піднялась по тривозі дати відсіч агресії. Саме волонтери першими стали посередниками між народом і армією.
04 Грудня, 2023 р., 16:51
З початку 2023 року система безоплатної правничої допомоги понад 1500 разів надавала допомогу зі зверненням до суду людям, які постраждали від домашнього насильства чи насильства за ознакою статі. У понад 1 400 випадків така допомога надавалася  жінкам, у майже 120 випадках – чоловікам.
04 Грудня, 2023 р., 14:10
Компанія «Agrokalina» стала учасницею міжнародної виставки сільськогосподарської техніки «AGRITECHNICA 2023», яка проходила у Ганновері, Німеччина. Калинівські машинобудівники представили на виставці 4 одиниці техніки - дисковий лущильник «DEFT», сівалку «KASI», ротаційну борону «ANTOKS» та смуговий обробіток ґрунту «YASTRIP».
04 Грудня, 2023 р., 08:36
У ніч проти 4 грудня країна-агресор Росія атакувала Україну керованою авіаційною ракетою Х-59 та 23 ударними безпілотниками типу Shahed. Повітряні сили повідомили, що було декілька влучань.
03 Грудня, 2023 р., 08:30
Щороку 3 грудня ми відзначаємо Міжнародний день людей з інвалідністю. Це ще одна нагода пригадати усім, що допомога, рівні можливості, гідність, увага, людяність і турбота – це не порожні слова. Від них залежить рівень цивілізованості нашого суспільства.
03 Грудня, 2023 р., 08:14
У ніч проти неділі, 3 грудня, росія атакувала Україну ударними БпЛА типу Shahed, вони долетіли аж до Хмельницької області, повідомили Повітряні сили ЗСУ та Хмельницька обласна адміністрація.
02 Грудня, 2023 р., 08:35
У  ніч проти 2 грудня загарбники вкотре атакували Україну російсько-іранськими дронами-камікадзе типу Shahed та керованою авіаційною ракетою Х-59. За даними Повітряних сил ЗСУ, було всього одне влучання.
01 Грудня, 2023 р., 17:15
Сьогодні, 01 грудня 2023 року, на засіданні виконавчого комітету міської ради одноголосно схвалено проєкт бюджету Калинівської міської територіальної громади на 2024 рік.
01 Грудня, 2023 р., 15:59
Втомлені, але щасливі пізно ввечері 30 листопада повернулися діти Калинівської громади з відпочинку із Закарпаття. Впродовж 14 діб тридцять дев’ять дітей Захисників та Захисниць України відпочивали в закладі оздоровлення та відпочинку «Водограй» Закарпатської області.
01 Грудня, 2023 р., 12:11
На кілька годин їдальня ліцею с.Нова Гребля перетворилася на «гарячий цех» з виготовлення розпалювачів із ватних дисків та воску. Спільними зусиллями учні 11 класу разом зі своїми вчителями виготовили дві тисячі «вогняних» дисків. Разом із запасом сірників диски розпакували по кульках та підготували для того, щоб передати українським захисникам, які нині боронять рідну землю від російських окупантів.