10 Січня, 2024 р., 14:42
Сумна новина знову надійшла у Калинівську громаду: на Херсонщині загинув відважний захисник України Анатолій Яковенко.
10 Січня, 2024 р., 08:24
Протягом минулої доби відбулося 77 бойових зіткнень. Загалом ворог завдав 5 ракетних та 52 авіаційних удари (застосувавши 3 ударних БпЛА типу “Shahed-136/131”, з яких 1 знищено), здійснив 53 обстріли з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах.
09 Січня, 2024 р., 10:03
8 січня, Калинівська міська рада передала обладнання військовим зенітного ракетно-артилерійського дивізіону протиповітряної оборони для ефективного пошуку повітряних цілей вночі.  Дане устаткування дозволить зробити деталі на значній відстані більш видимими.
09 Січня, 2024 р., 08:30
1 січня 2024 року зріс прожитковий мінімум. Тож змінилися умови надання вторинної правничої допомоги (допомоги зі зверненням до суду) людям з низьким доходом.
09 Січня, 2024 р., 08:25
Протягом минулої доби відбулося 67 бойових зіткнень. Загалом ворог завдав 55 ракетних та 22 авіаційних удари, здійснив 35 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах.
08 Січня, 2024 р., 16:22
Через снігопад та ожеледицю 8 січня комунальні служби продовжують виконувати свої обов’язки в посиленому режимі. Починаючи звечора 7 січня, працівники КП УК "Житловик" та КП "Благоустрій" активно прибирають та обробляють протиожеледними засобами дороги та тротуари, проводять розчищення снігу на прибудинкових територіях.
08 Січня, 2024 р., 11:54
22 діток пільгових категорій 6 січня відвідали Вінницький музично-драматичний театр ім. Садовського та переглянули виставу "Снігова королева".
08 Січня, 2024 р., 08:22
Протягом минулої доби відбулося 35 бойових зіткнень. Загалом ворог завдав 11 ракетних та 69 авіаційних ударів, здійснив 53 обстріли з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах. Вночі російські окупанти вчергове атакували Україну, застосувавши 8 ударних БпЛА типу “Shahed-136/131”. Всі ворожі дрони знищено.
07 Січня, 2024 р., 09:01
Протягом минулої доби відбулося 45 бойових зіткнень. Загалом ворог завдав 9 ракетних та 84 авіаційних ударів, здійснив 50 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах.
06 Січня, 2024 р., 07:40
Протягом минулої доби відбулося 62 бойових зіткнення. Загалом ворог завдав 5 ракетних та 25 авіаційних ударів, здійснив 32 обстріли з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах.