02 Жовтня, 2023 р., 12:28
У другий день жовтня жителі с.Чернятин зібралися на подвір’ї місцевої школи, щоб вшанувати пам'ять трьох земляків, які загинули від рук російських окупантів. Усі троє Герої у свій час навчалися у цій школі, а тепер будуть прикладом героїзму для наймолодших жителів села та вічним болем і скорботою для односельців.
02 Жовтня, 2023 р., 08:30
Ніч на 30 вересня була тривожною для жителів Калинівської громади, але ми гідно подолали ще одне випробовування й продовжуємо жити, працювати та наближати Перемогу. Дякую усім, хто зберігав спокій, дотримувався правил безпеки та був поруч із людьми, які потребували моральної підтримки та допомоги. Кожна спроба зламати українців робить нас ще сильнішими. Разом ми сила і разом подолаємо ненависного ворога.
02 Жовтня, 2023 р., 08:05
У перший понеділок жовтня у світі відзначають Міжнародний день лікаря.
01 Жовтня, 2023 р., 08:30
1 жовтня у світі відзначається Міжнародний день літніх людей.
01 Жовтня, 2023 р., 08:15
Шановні вчителі, працівники освітніх установ, ветерани педагогічної праці. Прийміть щирі вітання з професійним святом - Днем працівників освіти.
01 Жовтня, 2023 р., 08:10
Сердечно вітаю всіх жителів Калинівської громади та гостей Калинівщини з особливим днем для українців – святом Покрови Пресвятої Богородиці – єдиним релігійним святом, яке є одночасно національно-патріотичним та державним.
01 Жовтня, 2023 р., 08:00
З великою шаною і повагою вітаю вас з Днем Захисників і Захисниць України.
01 Жовтня, 2023 р., 07:29
російська федерація завдала чергового удару по Україні застосувавши близько 40 іранських ударних БпЛА типу “Shahed-136/131” з південного напрямку. Силами та засобами протиповітряної оборони знищено 30 ворожих “шахедів” у межах Одеської, Миколаївської та Вінницької областей.
30 Вересня, 2023 р., 17:29
30 вересня діти пільгових категорій Калинівської територіальної громади вирушили у захопливу подорож Подільським зоопарком міста Вінниці.
30 Вересня, 2023 р., 13:47
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. Це свято свідчить про глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури, а також про визнання історичної ролі бібліотеки в житті суспільства.