Студенти Калинівського технологічного фахового коледжу створюють ляльковий театр для наймолодших мешканців громади

Дата: 29.05.2024 10:14

Фото без описуНещодавно у місті Вінниці відбувся регіональний форум «Сильні разом». Свої креативні проєкти на форум представили 26 команд з Вінниччини. Серед них і команда Калинівського технологічного фахового коледжу «Незламні серця» - Ольга Зареченна, Олександра Кузьміна, Сергій Гринчук, Анастасія Шевцова, Богдана Бащун, Денис Манаков та Владислав Поліщук.

Студенти Калинівського технологічного фахового коледжу презентували проєкт «Інтерактивний мобільний ляльковий театр «Діалог-Small».

-У нас у коледжі діє театр-студія «Діалог», а тепер ми плануємо розширити свій творчий потенціал та створити ще й дитячий мобільний ляльковий театр. Задум про його створення у нас був давно, ми навіть ведемо перемовини із Луцьким ляльковим театром та незабаром відвідаємо їх майстер-клас із виготовлення театральних ляльок, - розповідає керівниця театру-студії «Діалог» Світлана Матвійчук.

Мета юних аматорів сцени - допомагати наймолодшим глядачам відволікатись від щоденних тривог, звуків сирен, занурившись у світ казки.

-Наші студенти зможуть відвідувати дитячі садки, учнів початкових класів навчальних закладів та організовувати для них перегляд лялькових вистав, - каже заступниця директора Калинівського технологічного фахового коледжу Ольга Печевиста. – На жаль, сьогодні наші діти живуть в умовах війни, їх маленькі серця переймаються майбутньою долею України, у багатьох нині батьки на фронті, тому наш театр допоможе їм відволіктися від сумних реалій сьогодення.

Ляльки та декорації для театру  виготовлятимуть власноруч, адже у коледжі працює та навчається багато творчих, талановитих особистостей.