У Радівці в дитячому садку відремонтували каналізаційну систему

Дата: 28.05.2024 11:43

Фото без описуЗавершилися роботи із заміни системи каналізації у закладі дошкільної освіти в Радівці.

Як розповіла директорка закладу Ольга Ігнатко, з часу будівництва приміщення дитячого садка, з 1986 року, проводили заміну лише зовнішньої частини каналізації - у приміщенні дитячого садка, решта каналізації була застарілою. За роки експлуатації труби вийшли з ладу, останнім часом каналізація не працювала. Тому звернулися за допомогою до відділу освіти, молоді та спорту і проблему вирішили. Усі необхідні матеріали закупили за кошти міської ради, а роботи виконали працівники комунального підприємства "Калинівкаводоканал".

-Наші діти, як і військові, у нас в пріоритеті. Тому ми маємо розв'язувати усі проблеми, які виникають у закладах освіти громади. Щоб наші діти навчалися та виховувалися у гарних умовах, - каже Калинівський міський голова Василь Поліщук.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису