Розпочалася 825 доба героїчного протистояння української нації російському воєнному вторгненню

Дата: 28.05.2024 08:30

Фото без описуЗа минулу добу на фронті відбулося 97 бойових зіткнень. Найгарячішою залишається ситуація на Покровському, Куп’янському, Харківському та Времівському напрямках.

На Покровському напрямку підрозділи нашого угруповання відбивали 21 атаку противника. Одинадцять штурмових спроб росіян прорватися далі від Очеретиного успіху не мали. Крім того, українські воїни стали на заваді п’ятьом атакам ворога в районі Новоселівки Першої. Тривають бої поблизу Сокола, Новоселівки Першої, Яснобродівки та Невельського. На окремих ділянках ситуація напружена. Сили оборони вживають активних заходів для недопущення просування ворога.

На Куп’янському напрямку відбили сім атак російських загарбників. На одній із ділянок ворог має частковий успіх.
На Краматорському напрямку українські захисники зупинили вісім спроб противника наблизитися до Часового Яру.

На решті напрямків суттєвих змін в обстановці не відбулося.

Підрозділи нашої авіації та ракетні війська й артилерія з початку поточної доби завдали уражень по 24 районах зосередження особового складу та двох артилерійських системах.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 28 травня показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,13 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук