13 Жовтня, 2023 р., 12:38
Згідно із рішенням виконавчого комітету Калинівської міської ради від 12.10.2023 року, опалювальний період 2023-2024 років для всіх категорій споживачів розпочнеться з 16 жовтня 2023 року.
13 Жовтня, 2023 р., 09:13
На численні звернення жителів Дружелюбівського старостинського округу днями у с.Дружелюбівці біля місцевого ліцею встановили лежачого поліцейського та дорожній знак «школярик».
13 Жовтня, 2023 р., 08:47
Російські окупанти намагаються прорвати оборону українських військових в районі Авдіївки, а також відновити втрачене положення біля Роботиного Запорізької області, паралельно завдаючи масових авіаударів по цивільних містах. Про це йдеться у ранковому зведенні Генштабу ЗСУ.
12 Жовтня, 2023 р., 11:42
Із сумом та болем повідомляємо про ще одну важку для Калинівської громади втрату. На війні з російськими окупантами загинув житель Радівки Сергій Гальченко.
12 Жовтня, 2023 р., 09:49
Сумна новина знову надійшла до Калинівської громади – на Донеччині загинув уродженець Люлинець Юрій Українець. Відважному захисникові два місяці тому виповнилося лише двадцять шість.
12 Жовтня, 2023 р., 08:19
У ніч проти 12 жовтня російські окупанти атакували Україну десятками дронів-камікадзе Shahed-136. Про це повідомили у командуванні Повітряних сил. Загалом зафіксовано пуски 33 «шахедів», які летіли у різних напрямках, протиповітряна оборона працювала щонайменше у шести областях. По дронах працювали авіація, зенітно-ракетні комплекси, мобільні вогневі групи, підрозділи радіоелектронної боротьби.
11 Жовтня, 2023 р., 10:00
У Бережанах розпочали будівництво нової гілки водогону. Будівельники  за допомогою спецтехніки вже прокопали понад п'ятсот метрів траншеї по вулиці Виноградна. Усього ж заплановано побудувати у селі півтора кілометра водогону.
11 Жовтня, 2023 р., 08:47
Російські окупанти наступали в районі Авдіївки силами до трьох батальйонів за підтримки танків та бронетехніки. Про це повідомили у зведенні Генерального штабу Збройних Сил України.
10 Жовтня, 2023 р., 15:06
У Калинівці завершують будівництво укриття для закладу дошкільної освіти №2 м.Калинівка. Після кількох місяців копіткої праці, впродовж яких збудували приміщення, будівельники вийшли на фінішну пряму – залили бетоном каркас укриття.
10 Жовтня, 2023 р., 11:00
Щорічно 10 жовтня у всьому світі відзначається День ментального здоров’я. За ініціативою першої леді Олени Зеленської стартувала Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?»: інструменти для самодопомоги та підтримки інших.