09 Листопада, 2020 р., 10:53
Шановні працівники культури, аматори та майстри народного мистецтва!
09 Листопада, 2020 р., 09:44
Сьогодні, 9 листопада, в  нашій  державі  відзначається День української писемності та мови.
02 Листопада, 2020 р., 13:39
Завершився Чемпіонат Вінницької області з футболу серед дівчат 2006-2007 р.н. сезону 2020 року, який проходив 24-26 та 31 жовтня у Мурованих Курилівцях, Брацлаві та Калинівці.
01 Листопада, 2020 р., 11:44
До 50-річчя з дня народження відомого автогонщика, калинівчанина Вадима Нестерчука, який трагічно загинув під час підготовки до ралі серії Дакар «Шовковий шлях 2013», в загальноосвітній школі 1-3 ступенів №1 м. Калинівка, де він навчався, проходить тиждень пам'яті «Нічого неможливого немає!».
01 Листопада, 2020 р., 11:13
«Нічого неможливого немає! Ніколи не зупиняйся у своєму розвитку!» - саме ці слова були життєвим кредом відомого українського автогонщика, колишнього учня загальноосвітньої школи 1-3 ступенів №1 м. Калинівка Вадима Нестерчука.
01 Листопада, 2020 р., 10:38
Шановні працівники соціальної сфери, ветерани галузі!
30 Жовтня, 2020 р., 15:37
Не припиняються будівельні роботи на міському стадіоні ДЮСШ «Авангард» по вул. Незалежності, 52 а у м. Калинівка.
30 Жовтня, 2020 р., 10:14
Тривають роботи на прилеглій території загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №4 м. Калинівка, зокрема, проводиться ремонт вимощення навколо будівлі навчального закладу.
29 Жовтня, 2020 р., 16:03
Вже понад сім місяців Україна живе в умовах карантину, пов’язаного із пандемією коронавірусної хвороби. В повсякденному житті кожного українця сталося багато змін, про які ще рік тому він і уявити собі не міг. Карантинні заходи і рекомендації наклали глибокий відбиток на наше повсякдення. Постало багато питань, на які важко дати однозначні відповіді.
29 Жовтня, 2020 р., 11:44
Після завершення капітального ремонту покрівлі у дошкільному навчальному закладі ясла-садок №7 м. Калинівка відповідно до виготовленої проєктно-кошторисної документації розпочато поточний ремонт внутрішніх приміщень, фінансування якого здійснюється за рахунок коштів бюджету Калинівської міської ОТГ.