13 Жовтня, 2020 р., 17:05
14 жовтня українці святкуватимуть одразу три свята, які дуже взаємопов’язані між собою: перше – Свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє свято, дуже молоде – День захисника України.
13 Жовтня, 2020 р., 16:11
В рамках щорічної Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» учасниками освітнього процесу загальноосвітньої школи 1-3 ступенів №1 м. Калинівка було зібрано 8 918,5 грн.
13 Жовтня, 2020 р., 16:04
Враховуючи епідеміологічну ситуацію, пов’язану з COVID-19, яка склалась в Калинівській міській об’єднаній територіальній громаді, та розміщення під час місцевих виборів в закладах загальної середньої освіти громади виборчих дільниць, прийнято рішення осінні канікули провести з 21 по 28 жовтня 2020 року.
13 Жовтня, 2020 р., 15:54
Напередодні святкування Дня захисника України приймали вітання та відзнаки від Калинівської міської ради військовослужбовці Калинівського районного військового комісаріату, учасники антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил та ветерани АТО, які проживають на території Калинівської міської ОТГ.
13 Жовтня, 2020 р., 12:41
Нещодавно у загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів №3 м. Калинівка пройшла акція "Зігрій своїм теплом захисника".
12 Жовтня, 2020 р., 19:17
Сьогодні військовослужбовці військової частини А1119 приймали вітання від Калинівської міської ради із прийдешнім державним святом – Днем захисника України.
12 Жовтня, 2020 р., 16:58
Сьогодні приймали вітання з нагоди Дня захисника України військовослужбовці військової частини 2269 «К» Національної гвардії України, яка дислокується на території нашої громади.
12 Жовтня, 2020 р., 14:59
14 жовтня православні християни святкують День Покрови Пресвятої Богородиці. В цей же день відзначається День українського козацтва та День захисника України.
12 Жовтня, 2020 р., 14:55
Напередодні Дня захисника України приймали вітання нацгвардійці військової частини 3028 Західного територіального об'єднання Національної гвардії України.
11 Жовтня, 2020 р., 13:59
Шановні працівники та ветерани державної санітарно-епідеміологічної служби України!